AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç: Daha fazla yatırım almak için gece gündüz demeden çalışıyoruz

AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, Bursa için yapılacak çalışmalardan ve TBMM'de Bursa'nın imajından bahsetti. Kılıç, "Bursa'nın önemli değerleri, tarihi, kültürel, sanayi, farklı endüstriyel alanda pek çok değeri olan konuları daha da ileriye götürmek, Bursa'ya daha fazla yatırım almak için gece gündüz demeden çalışıyoruz" dedi.

 AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç: Daha fazla yatırım almak için gece gündüz demeden çalışıyoruz

Geçtiğimiz genel seçimlerde AK Parti'den Bursa Milletvekili seçilen Ahmet Kılıç, Bursada Bugün'e özel açıklamalarda bulundu. Bursa'nın gelişmesi için yoğun çaba sarf edeceklerini belirten Kılıç, tüm Türkiye'nin Bursa'yı konuştuğunu belirterek, "Tüm milletvekillerimizle, bakanlarımızla, belediye başkanlarımızla uyum içinde teşkilatlarımızla beraber Bursa'nın menfaatleri adına tüm bakanlarımızla görüşmelerimizi yapıyoruz. Bursa'nın önemli değerleri, tarihi, kültürel, sanayi, farklı endüstriyel alanda pek çok değeri olan konuları daha da ileriye götürmek, Bursa'ya daha fazla yatırım almak için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bursa yeni dönemde daha da farklı olacak. 2019'a daha da farklı girecek; bundan yana şüphemiz yok. Emin olun tüm Türkiye Bursa'yı konuşuyor. Bursa'daki bu aşırı derecedeki alt yapının farklı noktalardaki birikimini, gelenekleri konuşuyor. Bu bizim için önemli" diye konuştu.

"Bursa'ya daha hızlı, daha kullanılabilir hizmetler"
Bursa adına geçmiş dönemde yapılan çok güzel çalışmaların olduğunu ve bunun devam edeceğini belirten Ahmet Kılıç, "Eskiden hizmetin geliminde birtakım merkezi otoritelerde sıkıntılar vardı. Yeni sistemde inşallah bunları daha seri şekilde halledeceğiz. Bursa'ya daha hızlı, daha kullanılabilir hizmetler getirmiş olacağız" ifadelerini kullandı.

"Bursa'ya kazandıracağız"
Milletvekili seçilmekten son derece memnun olduğunu ve önemli bir noktada olduğunu söyleyen AK Parti Bursa Milletvekili Kılıç, "Açıkçası şunu söyleyebilirim hakikaten son derece şerefli ve sorumluluk düzeyi en üst makama talip olduk. Allah bize nasip etti. İnşallah Bursa adına güzel şeylere vesile oluruz; çünkü son derece önemli bir sorumluluk. Pek çok insanın sorumluluğu, onların beklentiler, vatandaşımızın sıkıntıları, dertleri her gece bunlarla yatıp kalkıp bir şekilde hemhal oluyoruz. Bunlara kayıtsız kalma şansımız yok o yüzden sorumluluğumuz çok yüksek. İnanıyorum ki yeni dönemde biz bu sorumluluk bilinciyle inşallah Allah'ın desteği, milletimizin de takdiriyle Bursa'ya kazandıracağız. Bu duygular bizim için çok önemliydi, bunları yaşadık" dedi.

"Cumhurbaşkanımızın Bursa'ya verdiği değer son derece büyük"
Cumhurbaşkanımızın Bursa'ya çok değer verdiğini söyleyen Kılıç, "Bursa'nın şu an itibariyle sanayisinde pek çok noktada önemli konuları dile getirdik. Bunları daha da ileriye taşıyacağız, güzel şeyler yaşayacağız. Bursa'nın değerleri bizim için en önemli değerler. Cumhurbaşkanımızın Bursa'ya verdiği değer çok önemli, son derece büyük. Biz bütün bu argümanları elimizde toplayarak beraber emeklerimizle işleri kotaracağımıza inanıyorum" şeklinde konuştu. 

"Uludağ'ın dört mevsim hareketli hale gelmesini istiyoruz"
Bursa'nın önemli bir değeri olan Uludağ ile alakalı ileriki günlerde güzel şeylerle karşılaşacağımızı belirten Ahmet Kılıç "Uludağ şu anki itibariyle hak ettiği yerde, daha da ileriye taşınacak. Farklı noktalarda bildiğiniz sorunların bir kısmını zaten çok değerli yöneticilerimiz çözmüştü. İnşallah Uludağ'ın dört mevsim hareketli hale gelmesini istiyoruz. Bununla alakalı çalışmaları da takip edeceğiz."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!