Ak Parti Bursa Keles Belediye Başkanı Adayı Keskin: 'Sakin şehir' uygulaması başlatmak istiyoruz

Cumhur İttifakı AK Parti Keles Belediye Başkanı Mehmet Keskin yaklaşan yerel seçimler öncesi çalışmalarını yoğunlaştırdı. Gündüzleri Keles merkezinde akşamları da mahallelerde seçim çalışmalarına devam eden Keskin çalınmadık kapı, sıkılmadık el ve dokunmadık gönül bırakmıyor.

Ak Parti Bursa Keles Belediye Başkanı Adayı Keskin: 'Sakin şehir' uygulaması başlatmak istiyoruz

Daha önce İl Genel Meclisi üyeliği ve İlçe Başkanlığı yaptığı için Keles merkezi ile birlikte mahallelerin sorunlarını çok iyi bildiğini söyleyen Cumhur İttifakı AK Parti Keles Belediye Başkanı Mehmet Keskin, "Önceliğimiz mahallelerimizin meydan ve cami etrafı düzenlemeleri olacak. Her türlü doğal güzelliğe sahip olan Keles'te 'sakin şehir' uygulaması başlatmak istiyoruz. Keles cazibe merkezi olacak" dedi.

Tarım ve hayvancılık Keles için önemli bir ekonomik değer olduğunu da söyleyen Keskin, "Tarım ve hayvancılık Keles için önemli bir ekonomik değer. Çalışma grupları oluşturup Bursa Büyükşehir Belediyesi üzerinden verilen desteklerin doğru kullanımı ve elde edilen ürünlerin değerlendirilmesi konusuna ağırlık vereceğiz" şeklinde konuştu.

Keles'in göç veren yapısına da dikkat çeken Cumhur İttifakı AK Parti Keles Belediye Başkanı Mehmet Keskin, "Bursa'da oturan ve çalışan hemşehrilerimiz ile yakın diyalog içinde olmaya özen göstereceğiz. Bu anlamda Bursa'da oturan torunların Keles'te oturmaya devam eden aile büyükleri ile birlikte vakit geçirmelerini sağlayacak sosyal etkinlikler yapmayı hedefliyoruz. Önümüzdeki süreçte hizmetlerimiz hız kesmeksizin devam edecek ve gönül belediyeciliğini de ihmal etmeyeceğiz" dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!