AK Parti Bursa İl Başkanı'ndan Osmangazi teşkilatına ziyaret

AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun, AK Parti Osmangazi İlçe Yönetim Kurulu toplantısına katıldı.

AK Parti Bursa İl Başkanı'ndan Osmangazi teşkilatına ziyaret

AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz başkanlığında toplanan Yönetim Kurulu'nun konuğu AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun oldu. İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Osmangazi Teşkilatını ziyaret eden Torun, Cumartesi günü Bursa'da olacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın programı hakkında, Yönetim Kurulu Üyelerine detaylı bilgiler verdi.

15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda gerçekleştirilecek olan toplu açılış töreni için hazırlıkların tüm hızıyla devam ettiğini dile getiren Torun, "Programlar öncesinde hazırlıklarımız son aşamasına geldi. İnşallah Cumhurbaşkanımızı Bursa'mıza yakışır şekilde ağırlayacağız" diye konuştu.

Torun'un ardından konuşan İlçe Başkanı Ali Yılmaz da, "İnşallah Cumartesi günü Osmangazi'nin ve Bursa'nın şanına yaraşır şekilde Cumhurbaşkanımızı 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda ağırlayacağız. Tüm teşkilatlarımızla gibi Osmangazi teşkilatımız da üzerine düşen görevi yerine getirerek, Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın mitinginde sahada olacağız" dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!