Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

AK Parti Bursa'dan Özlüce çıkarması!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz ve AK Parti Bursa Milletvekilleri; Özlüce'de Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Başkan Aktaş, "Bursaspor hepimiz için kıymetliyse sorumluluk almak da hepimize düşüyor. Ben inanıyorum ki hem Büyükşehir olarak, hem Yıldırım, Osmangazi belediyelerimiz ve değerli vekillerimiz hiçbir sorumluluktan kaçmayacak" dedi.

AK Parti Bursa'dan Özlüce çıkarması!

EZGİ KAYI / BURSADA BUGÜN

AK Parti Bursa'dan Özlüce çıkarması!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz ve AK Parti Bursa Milletvekilleri; Özlüce'de Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. 

Toplantıda maske ve sosyal mesafe kuralları unutulmadı. 

"BURSASPOR HEPİMİZ İÇİN KIYMETLİYSE SORUMLULUK ALMAK DA HEPİMİZE DÜŞÜYOR"
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş
, "Yeni seçilen başkanımız Erkan Kamat ve yeni yönetim kurulumuza, yeni sürecin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bursa çok özel bir şehir çok önemli değerleri var. Bu değerlerden biri de Bursaspor. Şampiyonluğu yaşamış bir kulüp olan Bursaspor 10 yıl sonra bir alt lige geriledi ve maddi olarak sıkıntılar içinde. Ben Bursaspor'a hizmet etmiş herkese huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Bu zorlu süreçte yönetime talip olan ve yönetime gelen Erkan Kamat'ı da kutluyorum. Bursaspor hepimiz için kıymetliyse sorumluluk almak da hepimize düşüyor. Ben inanıyorum ki hem Büyükşehir olarak, hem Yıldırım, Osmangazi belediyelerimiz ve değerli vekillerimiz hiçbir sorumluluktan kaçmayacak. Uygulanan strateji gereği öze dönüş yaklaşımı görüyorum, bu yaklaşımı doğru buluyorum. Biz Bursaspor'u yöneten değil, Bursaspor'a katkı veren tarafta olmaya çalıştık. Bursaspor'un başarılı olmasını ve ait olduğu lige dönmesini umuyoruz" dedi. 

"BURSASPOR'UN BU ÇIKMAZDAN ÇIKABİLMESİ İÇİN KENETLENMEMİZ LAZIM"

Bursaspor Başkanı Erkan Kamat, ziyaretten duydukların memnuniyeti dile getirdi. Göreve geldikleri gibi ciddi konuları gündemlerine alarak görüşmeler yaptıklarını söyleyen Kamat, "Bursaspor Kulübü'nün içinde bulunduğu havayı süreç içerisinde tamamen dağıttığımızı bildirmek isteriz. İnşallah Bursa'da bu havayla ve bu sinerjiyle güzel işler başaracağız.  Çok olumlu gelişmeler var. Personelden teknik ekibe ve futbolculara kadar destek olan herkese teşekkür ediyorum. Sadece ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımın veya birkaç kişinin ciddi desteğiyle Bursaspor'un bu çıkmaz durumdan çıkabileceğini asla kimse aklına getirmesin. Bursaspor'un bu çıkmazdan çıkabilmesi için tüm Bursa'nın kenetlenmesi lazım. Bu birliği sağlayabilirsek bizler de daha şevkli çalışacağız ve çok iyi yerlere geleceğiz. Bu sene mutlak suretle önemli başarıları elde edip Süper Lig'e çıkacağız. Daha sonra düzenli planlamalar yapıp, önümüze bakmak zorundayız. Bursa'da birlik ve beraberliği sağlayabilirsek, bizler de şevkle çalışacağız. Yapılandırma gibi bazı önemli konularda görüşmelerimiz sürüyor. Önümüzdeki günlerde onlarla ilgili güzel müjdeler verebiliriz" şeklinde konuştuk.

Ziyaretin sonunda Bursaspor Başkanı Erkan Kamat tarafından Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve beraberindekilere, yeni sezon formalarından hediye edildi.

 
Ziyarette ele alınan konu başlıkları ise şöyle:

 •Büyükşehir Belediye Stadı, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri ve Vakıfköy Orhan Özselek tesislerinin sahaları için gerekli tohum, gübre, toprak ihtiyaçları

 •Bursa'da oynanacak maçlarda görev yapacak polisler için kumanya, maçlar seyircili oynanırsa loca catering hizmeti

 •Bursa Büyükşehir Belediye stadının maç öncesi ve sonrası temizliği

 •Stad içindeki dinamik UPS bakımı, onarımı, mazotu ve maçlarda Tasarım Elektrik'ten kullanımı için bir çalışan desteği

 •Stad asansörlerinin bakımı ve maçlarda çalışan desteği

 •Kazan dairesi bakımı ve maçlarda çalışan desteği

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!