AK Part'den sünnet şöleni

AK Parti Osmangazi Gençlik Kolları tarafından düzenlenen sünnet şöleninde 241 çocuk erkekliğe ilk adımını attı.

 AK Part'den sünnet şöleni


Kültür Park Özgen Çay Bahçesi'nde düzenlenen programda 2-13 yaş arasındaki 241 çocuk sünnet ettirildi. AK Parti Bursa Milletvekili Önder Matlı'nın yanı sıra AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Cihat Çini, AK Parti İl Başkanı Sedat Yalçın, Osmangazi Gençlik Kolları Başkanı Ali Sait Adiloğlu da çocukları mutlu gününde yalnız bırakmadı.
Sosyal sorumluluk projeleriyle hemşerilerinin yanında olmaya gayret ettiklerinin altını çizen Adiloğlu, "Bu yıl 241 kişiyi sünnet ettirdik. Toplamda ise bin kişiyi ettirdik" dedi.
Gençlere değer veren bir ilçe teşkilatı oluşturduklarını belirten Çini, "Gençliğini önemini bilen insanlarız. Başbakanımızın gençlere verdiği önemi biliyoruz. Bunun için gençlik kollarının yaptığı etkinliklere destek veriyoruz" diye konuştu.
Gençlik kollarının iyi bir iş yaptığına değinen Matlı ise, cemiyetlerin milletin birliği konusunda önemli olduğunu söyledi.
Yalçın ise, "Tüm teşkilatlara örnek çalışmadır. İnşallah bundan sonraki yıllar daha da artacak devam edecektir. Osmangazi gençlik kollarımızı yürekten tebrik ediyorum" şeklinde konuştu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!