Ajda Pekkan'dan Özge Ulusoy'a ilginç teklif

Süperstar Ajda Pekkan, konuk olduğu 'Özge Ulusoy ile Lifestyle' programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ajda Pekkan'dan Özge Ulusoy'a ilginç teklif

Özel hayatı hakkında konuşan Ajda Pekkan, "Sosyal hayatım çok yok çünkü evi çok seviyorum, çok evcilim. Yemek yaparak zaman geçiriyorum. Şimdiki aklım olsa 5 yıldızlı aşçı olurdum. Dünya mutfağını çok seviyorum. Yemek yemeyi de, yapmayı da çok seviyorum. Annelerimiz alaturka yemekleri bize çok güzel sundular yedik bitti. Ben yenilerle uğraşıyorum. Kendi karışımlarımı, kendi damak tadına göre ayarlıyorum. Ayrıca resim yapmayı ve dikiş dikmeyi çok severim, çok da güzel dikiş dikerim. Kendime narsist değilim ama yaptığım işte narsistim" dedi.

Sabah kedinin kumunu toparladığından, onların hangi yemeği yiyeceğini anlamak için 4 çeşit yemek koyduğundan bahseden Süperstar, "Merak ediyorum benim için kim yapar acaba bunu?" derken, en büyük arzusunun modern bir hayvan barınağı yaptırmak olduğunu söyledi.

Keyifli sohbetin sonları yaklaşırken rolleri bir anda değiştiren Ajda Pekkan, Özge Ulusoy'a şarkı söylemeyi düşünüp düşünmediğini sordu. Ünlü sanatçı, "Catherine Deneuve'nin de sesi yok, ama çok güzel şarkı söyledi. Konuşuyormuş gibi bizim resitatif dediğimiz teknikle, orkestrayla şiirsel gibi küçük küçük sesini çıkararak yapmanı öneririm. Hatta sana bu konuda da yardımcı olmak isterim" diyerek, Özge Ulusoy'a teklifte bulundu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!