Ahmet Çakar canlı yayında patladı: Bir anamı bellemedikleri kaldı

Ahmet Çakar, kendisini eleştiren Fatih Altaylı ve Hıncal Uluç'a sert çıktı.

Ahmet Çakar canlı yayında patladı: Bir anamı bellemedikleri kaldı

 

Galatasaray'ın Manchester United maçında şike yaptığı iddiasından sonra Ahmet Çakar'a Fatih Altaylı ve Hıncal Uluç sert eleştirilerde bulunmuştu.

"BİR ANAMI BELLEMEDİKLERİ KALDI"
Beyaz TV ekranlarında yayınlanan "Ve Gol" programında kendisine yönelik sert eleştirlerde bulunan bu iki isme sert çıkan Çakar: "Yazıklar olsun Hıncal Uluç ve Fatih Altaylı'ya. Benim bir anamı bellemedikleri kaldı ikisininde." dedi.

HINCAL ULUÇ NE DEMİŞTİ?
Ahmet Çakar'ın, Galatasaray'ın Manchester United maçında şike yaptığını iddia etmesine Hıncal Uluç tepki göstermiş 'Ahmet Çakar iddiasını ispatlarsa ben de Ahmet Çakar'ın aldığı paraları ispatlayacağım' demişti.

"BEN HINCAL'I ADAM SANARDIM"
Canlı yayında Hıncal Uluç hakkında ceza davası açacağını ifade eden Ahmet Çakar, Fatih Altaylı ve Hıncal Uluç tarafından yıpratıldığını söyledi. Özellikle Hıncal Uluç'a ağır sözlerle yüklenen Çakar canlı yayında "Ben Hıncal'ı adam zannederdim." dedi.

"ALTAYLI BENİM HAKKIMI YEDİ"
Ahmet Çakar, kendisini eleştiren koyu Galatasaraylı Fatih Altaylı'ya da sert çıkarak: "Fatih Altaylı dostumuzdur ancak, olayı böyle sulandırarak sen Türkiye'de ki temiz futbola yardımcı olmuyorsun sevgili Fatih. Benim olayımda Fatih Altaylı benim hakkımı yedi."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!