Afrin gazisi yeniden cepheye dönmek istiyor

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin'de sürdürdüğü Zeytin Dalı Harekatında yaralanan ve memleketi Manisa'nın Turgutlu ilçesinde tedavisi süren Uzman Piyade Çavuş Talat Yıldız'ın tedavisi süren iyileşir iyileşmez yeniden cepheye döneceğini söyledi.

Afrin gazisi yeniden cepheye dönmek istiyor

TSK tarafından Afrin'de sürdürülen Zeytin Dalı Harekatında yaralanan kahraman Mehmetçik Talat Yıldız'ın tedavisi memleketi Turgutlu'da devam ediyor. Yeniden cepheye gitmek istediğini ifade eden Uzman Piyade Çavuş Talat Yıldız, "Üzerimize tow füzesi atıldı, orada yaralandım. Orada son tepe alınana kadar Mehmetçikle yolumuza devam edeceğiz. İyileştikten sonra arkadaşlarımın yanına dönüp kaldığım yerden görevime devam etmek istiyorum. Silah arkadaşlarımı çok seviyorum, beni beklesinler en kısa zamanda geri döneceğim" dedi.

Gazi Talat Yıldız'ın annesi Fadime Yıldız ise, "Oğlumu yeniden yollayacağım, bizde Türkiyemizin kazanmasını istiyorum. Sonuna kadar mücadele edeceğiz. Terör bitene kadar evlatlarımızın mücadelesini destekliyorum" ifadelerini kullanarak Türkiye'nin terörle mücadeledeki kararlı tavrına destek verdi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!