Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Adnan Polat'tan Ünal Aysal'a mektup!

Galatasaray eski başkanlarından Adnan Polat, 'Liderlik için doğdu' adlı kitapta kendi izine rastlamayınca Başkan Ünal Aysal'a bir mektup yazdı.

Adnan Polat'tan Ünal Aysal'a mektup!

Galatasaray'ın 'Liderlik için doğdu' adlı kitabının çıkmasının ardından kitapta G.Saray eski başkanlarından Adnan Polat'ın fotoğrafının ve isminin olmadığı iddiaları gündemi meşgul etmişti. Konuyla ilgili Haber Turk'ten Meriç Müldür'ün haberine göre Adnan Polat, Ünal Aysal'a bir mektup yazarak sitemlerini dile getirdi.

Haber Turk'te yer alan haber şu şekilde:

"Liderlik için doğdu kitabı, diğer kulüp başkanlarına olduğu gibi Adnan Polat'a da gönderildi. Hem de Ünal Aysal imzasıyla. Kitabı inceleyen Polat hayretler içinde kaldı ve Ünal Aysal'a bir teşekkür mektubu gönderdi! Ancak aynı zamanda sitem dolu bir mektup. Polat özetle;

'Bu kitapta bir hata var ya da kasıt. Hata yoksa ben G.Saray tarihinde yok kabul edilmişim. Galatasaray tarihi içindeki her başkanın isim ve resminin yer aldığı bu kitapta Adnan Polat'ın isminin ve resminin bulunmaması beni ve yönetim kurulu arkadaşlarımı derinden yaralamıştır. Söz konusu bu durum bir ihmal değilse beni tarihten silme çabasıdır."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!