Acun'un uçağıyla geldi

Beşiktaşlı yöneticiler Galatasaray derbisini düşünerek bir an önce Dentinho'yu İstanbul'a getirmek istedi. Yardıma Acun Ilıcalı koştu.

Acun'un uçağıyla geldi

 

Beşiktaş'ın yeni transferi Dentinho, İstanbul'a siyah beyazlı takımdan ayrılan Quaresma'yı ülkesine götüren uçakla geldi!.. Uçağın sahibinin ise Acun Ilıcalı olduğu öğrenildi.

Futbol Şube Sorumlusu Tamer Kıran ile birlikte Acun Ilıcalı'ya ait TC DLZ çağrı kodlu özel uçakla Donetsk'ten İstanbul'a gelen Dentinho için Galatasaray derbisi düşünülerek aceleci davranıldı.

Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre, eşyalarını bile toplamadan İstanbul'un yolunu tutan sambacıyı bir an önce takıma kazandırmak ve dev derbiye yetiştirmek isteyen siyah beyazlı yöneticiler, Acun Ilıcalı'nın kendilerine uçağını tahsis etmesiyle rahat bir nefes aldı. Yöneticiler, "Bu büyük jest için Acun Ilıcalı'ya minnettarız" dediler.

Günün esprisi: Gelir gelmez hastalanmış mı?

Dentingho sağlık kontrolünden geçerken, bir hasta yakını günün esprisini patlattı. Fulya Acıbadem Hastanesi'nde gazetecilere, "Çocuklar niye burada bekliyorsunuz?" diye soran kadına "Beşiktaş'ın yeni futbolcusu geldi. Kontrolden geçiyor" cevabı verildi.

Kadının ikinci sorusu ise herkesi gülmekten yerlere yatırdı:
- Neden, gelir gelmez hastalanmış mı?

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!