Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Acilde biber gazlı dehşet

Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi'nde biber gazlı dehşet acildeki hastalara ve yakınlarına işte böyle zor anlar yaşattı

Acilde biber gazlı dehşet

Bursa'da, Şevket Yılmaz Hastanesi'nde, hasta yakınları arasında çıkan kavgayı ayırmak için biber gazı sıkılınca acil servis karıştı. Biber gazından etkilenen hastalar, doktorlar ve yakınları tarafından dışarı çıkarıldı.
Edinilen bilgiye gore olay, acil serviste müşahede odasında kalabalıktan dolayı hastalara müdahale etmekte zorlanan doktorun hasta yakınlarını uyarmasıyla başladı. Doktorun ikazını dikkate almayan hasta yakınlarını diğer hasta yakınlarının uyarmasıyla bu kez kavga çıktı. Acil serviste hastaların gözü önünde başlayan kavganın büyümemesi için araya hastanenin güvenlik personeli ile hastane polisi girdi.
Son günlerde yaşanan ölümlü olayların getirdiği psikolojiyle olayın daha ciddi boyutlara ulaşmaması iki grup arasındaki kaygayı ayırmak için polis ya da özel güvenlik elemanları tarafından acil serviste biber gazı sıkıldı. Biber gazı sıkılmasıyla ortalık bir anda savaş alanına döndü. Tedavi için acil servise başvuran hastalar, yakınları ve doktorlar tarafından derhal dışarı çıkarıldı.
Olaya karışan kişiler polis tarafindan emniyete götürüldü. Kavganın yatışması ve acil servisin havalandırılmasının ardından hastalar tekrar acil servise alındı.

 

Acilde biber gazlı dehşet Acilde biber gazlı dehşet Acilde biber gazlı dehşet Acilde biber gazlı dehşet Acilde biber gazlı dehşet Acilde biber gazlı dehşet Acilde biber gazlı dehşet
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!