Aboubakar ve Talisca'dan ihtarname!

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın "hayatı para olmuş" dediği Talisca ile siyah-beyazlılara döneceği iddia edilen Vincent Aboubakar'dan kulübe ihtarname geldiği iddia edildi.

Aboubakar ve Talisca'dan ihtarname!

İkisinin de sözleşmesinde şampiyonluk için ekstra prim bulunduğu, Aboubakar'ın avukatı ve menajeriyle yapılan görüşmelerin 500 bin Euro'luk şampiyonluk priminin kalan 250 bin Euro'sunun iptal edilmesi için olduğu ortaya çıktı.

Menajerinden açıklama

Aynı şekilde Talisca'nın menajerine de Ocak ayında yapılan zammın şampiyonluk primine mahsuben ödendiği bilgisi verildi. Bu prime mahsuben zam yapıldığı notunun düşüldüğü belgeler gösterildi. Talisca'nın menajeri ise avukatlarının Talisca'yı kandırdığını ve böyle bir belgeye oyuncusunun imza atmasının söz konusu olmadığını iddia etti.

1 Temmuz'dan sonra ihtarname yağabilir

Beşiktaş'ta sıkıntılı bir süreç başladı... Hali hazırda Mayıs ve Haziran maaşlarını tahsil edemeyen pek çok oyuncu 1 Temmuz itibariyle kulübe ihtarname çekme hakkına sahip olacak. Bazı yabancı oyuncuların dışında hemen hiçbir oyuncuya ödeme yapılmadığı bildirildi. Orman, Slovakya kampı bitene kadar ödemeleri tamamlama sözü verdi. 1 Temmuz'da Dusko Tosic'in transferinden doğan 5 milyon Euro'luk rakam kasaya girecek.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!