Ablaya sahneden özel şarkı

Cenk Eren'in sahibi olduğu My Pavyon'da Türk sinemasının sultanı Türkan Şoray'ın kardeşi Nazan Şoray sahne aldı.

Ablaya sahneden özel şarkı

 

Uzun süre sonra sahne alan Şoray, Cenk Eren ile birlikte basın mensuplarının sorularını yanıtladı. İstanbul'da pek fazla sahne almayan Nazan Şoray "Ben genellikle şehir dışında sahne alıyorum, bu konuda seçiciyim. Ancak Cenk benim çok yakın arkadaşım ve bana çok güzel vaadlerde bulundu" diyerek sahne almayı kabul ettiğini söyledi. Cenk Eren'den "Tam bir İstanbul beyefendisi" diye söz eden Nazan Şoray'ın bu sözüne karşılık omzuna öpücük konduran Eren "Omuzundan öpeyim, yaşlanayım" diyerek sempatik tavırlar sergiledi.

Sahne reperturarından bahseden Şoray "Şarkıcılık anlamında kendimi kanıtladığım "Sana Merhaba" dedim parçası "Ayağında Gümüş Hal Hal" gibi şarkılar koydum. Sahneye bir haftada hazırlandım, şarkı seçimi, kıyafet provaları, İstanbul trafiği derken çok uzun zaman gidiyor" dedi.

Sahne provasında ablası Türkan Şoray'ın da hazır bulunduğunu belirten Nazan Şoray "Ablam sürekli benim yanımda oldu. Benden özellikle de bir şarkı istedi. Ayrıca kendisine sahnede istemediği sürece mikrofon uzatmam ve "Duydum ki Unutmuşsun şarkısını ablam için söyleyeceğim" dedi. Demet Akalın'ın Türkan şarkısını ablanız için okur musunuz sorusu üzerine Şoray "Benim tarzım olmadığı için okumam" diyerek sahnede ki yerini aldı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!