7 aylık hamile genç kız büyük tepki topladı

ABD'deki Güney Carolina'da yaşayan 18 yaşındaki Reanna Stephens, sosyal medya hesabında yayınladığı fotoğrafıyla büyük tepki topladı.

7 aylık hamile genç kız büyük tepki topladı

7 aylık hamile olmasına rağmen göbeği dümdüz olan Reanna, Twitter kullanıcıları tarafından eleştiri yağmuruna tutuluyor.

Bazıları Reanna'nın hamile olmaıdğını, sosyal medya kullanıcılarını kandırdığını düşünürken; bazılarıysa fiziğini korumak için bebeğini tehlikeye attığını düşünüyor.

Reanna ise, zayıf kalmak için düzgün beslenmediği ve bebeğini kötü etkilediği yönünde gelen eleştirileri yersiz buluyor.

Fiziğini sağlıklı beslenme ve hafif egzersizler sayesinde koruduğunu anlatan anne adayı, hamile kalan diğer hemcinslerinin de bunu yapabileceğini gösterme çabasındaymış.

'Bebeğimin gelişimi mükemmel şekilde ilerliyor. Bunun benim ve bebeğimin sağlığıyla hiçbir ilgisi yok. Karnımı sosyal medya kullanıcılarının karınlarıyla karşılaştırdım. Benim karnım diğerlerininki kadar büyük değil. Ama sağlıksız bir durum yok.' diyen Reanna, sözlerine şöyle devam etti:

'İnsanlar beni yorumlarıyla gerçekten etkiliyor. Hem benim, hem bebeğimin durumunun sağlıklı olduğunu bildiğim için sakin kalmaya çalışıyorum. 'Beni sokakta yürürken durdurup; 'Gebe taklidi yapıyorsunuz değil mi?', 'Bebeğinizin sağlıklı olduğundan emin misiniz?' gibi soruların yanı sıra benim açlıktan ölmemden korktuklarını söyleyip daha fazla yemek yemem için baskı yapıyorlar.'

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!