Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

4 gündür kedisini arıyor

ATATÜRK Havalimanı apronunda kaybolan 1 yaşındaki pamuk adlı kedisini 4 günden beri arayan Bahar Çınar, elindeki pankartla yetkililerin harekete geçmesini, kedisinin bulunmasını istiyor. Bahar Çınar, "Bu pankartın İngilizcesini de yazıp Taksim'e gideceğim. Burada kaybolan hayvanlar sefil oluyor" dedi.

4 gündür kedisini arıyor

 


Kedisinin kaybolmasını gözyaşları içinde anlatayan Bahar Çınar, "Geçtiğmiz Perşembe günü kızkardeşim kedimle birlikte Bodrum'a gelmek için Atatürk Havalimanı'na gelmiş. Buradaki işlemlerin ardından açık park pozisyonunda bulunan uçağa gelmek için otobüse binmişler ve uçağın altına gelmişler. Bu sırada kafesin içinde bulunan kedim, uçağın motor seslerinden korkarak, kafesin kapısını zorlamış, açılan kapıdan kaçarak apronda kaybolmuş" dedi.


KIZ KARDEŞİME İZİN VERMEMİŞLER


Bahar Çınar, "Benim kedim çok ürkektir evden dışarı çıkmaz. Eve bir misafir geldiği zaman korkudan yatak altında saklanır. Kedimin apronda kafesinden çıkmasının ardından kız kardeşim peşinden koşmak istemiş ama oradaki yetkililer, 'Burası yasak bölge gidemezsiniz' demiş. Hatta kızkardeşim uçağın merdiveninde bir süre beklemiş ve kedimin peşinde bakmış ama yetkililer hemen uçağa binmesini söylemişler" dedi.


KEDİM AÇLIKTAN ÖLECEK


1 yaşındaki kedisinin kaybolduğu haberini aldıktan sonra hemen uçağa binip İstanbul'a geldiği söyleyen Bahar Çınar, yetkililerin ilgisizliğinden yakındı. Çınar, "İstanbul'a geldiğim an Atlasjet Havayolları yetkililerine gidip durumu söyledim ama onlar polise bile haber vermemişler. Ben dört günden beri kedimi arıyorum. Benim kedim açlıktan ölecek. Burada birçok havyan kayboluyor ama onları bulmak için hiçbir çaba sarf edilmiyor. " diye konuştu.
 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!