Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

3 aydır kayıp gencin cesedi morgda bulundu

Antalya'ya 3 ay önce üniversite kaydı için gelen, kısa süre sonra kendisinden haber alınamayan 29 yaşındaki Uğur Bal'ın cesedinin, Adli Tıp Kurumu morgunda olduğu anlaşıldı.

3 aydır kayıp gencin cesedi morgda bulundu

Bursa'da girdiği üniversite sınavında Akdeniz Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü'nü kazanan Uğur Bal, kayıt yaptırmak için Antalya'ya geldi. Üniversiteye kaydını yaptıran Uğur Bal, bir pansiyona yerleşti. Son olarak geçen 14 Eylül'de ailesiyle telefonda görüşen gençten bir daha haber alınamadı. Oğluna ulaşamayan baba 57 yaşındaki Mustafa Bal, Bursa'da polise başvurduktan sonra Antalya Cumhuriyet Savcılığı'na kayıp başvurusunda bulundu. 18 Eylül'de kaldığı otelden çıkış yaptığı saptanan Uğur Bal'ın bir daha geri dönmediği anlaşıldı.

Önceki gün Bal ailesine ulaşan yetkililer, Antalya Adli Tıp Kurumu morgundaki bir cesedin Uğur Bal'a ait olabileceğini belirtti. Antalya'ya gelen aile, cesedin oğullarına ait olduğunu saptadı. Cesedin 19 Eylül'de Kemer İlçesi'nde denizde bulunduğunu öğrenen aile, bugüne kadar kendilerine haber vermeyen sorumlulara dava açacaklarını belirtti.
 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!