Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

"23 şimdiden çok iyi geldi"

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, 23 yaşına bastı. Erbil doğum gününü arkadaşlarının organize ettiği sürpriz partiyle kutladı.

''23 şimdiden çok iyi geldi''

Mehmet Ali Erbil'in Nergis Kumbasar ile evliliğinden olan kızı Yasmin Erbil, doğum gününden kareleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Zaman zaman yaptığı cesur paylaşımlarla çok konuşulan Yasmin, arkadaşlarıyla olan doğum günü karelerini şu sözlerle yayınladı:

23... Şimdiden o kadar iyi geldin ki... Her zaman iyiye, güzele odaklanmayı seçen biri oldum ama bu sene beni fazla zorlamıştı. Şimdi çok güzel şeyler hissediyorum ve bakıyorum. Yine de o deli dolu, en küçük şeylerden mutlu olan içimdeki küçük Yaso (O bildiğiniz civciv kılıklı Yaso) beni bırakmıyor.

Bu yıl da yine en yakınlarımla olmayı diledim çünkü siz benim seçtiğim ailemsiniz. En özelsiniz. Onlar kendilerini çok iyi biliyor. Kaç gündür beni hiç yalnız bırakmadınız. Dünyanın en mutlu insanı yaptınız ve cidden sevildiğimi bana hissettirdiniz gerçek dostluğunuzla. Bu yıl en çok yine sizinle güzel olacak. Teşekkür ederim her şey için. Hep beraber olalım, gülelim, coşalım, mutlu olalım ve hep iyi kalalım. En kötü fırtınalardan sonra bile güneş yeniden parlayacak."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!