2018 Bahar Şenliği coşkuyla kutlandı

İstanbul'daki konsere, ve aktiviteye ev sahipliği yapan Biruni Üniversitesi Öğrenci topluluklarının müzik kulüpleriyle açılan etkinlikler, farklı renklerin yer aldığı konserlerle devam etti. Best FM'in DJ'leri canlı performansları ile öğrencilerin karşısındaydı.

2018 Bahar Şenliği coşkuyla kutlandı

İstanbul'da çeşitli aktivitelerle zenginleşen etkinlik alanının en uğrak yerlerinden biri de oyunlarının oynanabildiği alandı. Şenliğin kapanışını akşam Mor ve Ötesi Grubu yaptı.

Öğrencilerle iç içe olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Rektör Prof. Dr. Adnan Yüksel "Gençlerin enerjisi muhteşem. Onların enerjisi bize de yansıyor" dedi. Bahar şenliklerinin öğrencilerin motivasyonu için çok önemli olduğunu belirten Rektör Ünal, "Finaller öncesi öğrencilerin stres atması adına bir dizi etkinlik düzenledik. Kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklerle gençler gönüllerince eğlenecek. Şimdiden güzel bir şenlik olmasını ve tüm öğrencilerimizin bu güzel günlerin tadını çıkarmasını diliyorum" dedi.

Gündüzleri tüm güren süren aktiviteler akşamları ise birbirinden ünlü sanatçıların konserleri ile devam etti. Şenliğin diğer önemli ismi Baran Bayraktar'dı. Performansıyla öğrencileri coşturdu. Öğrenciler tüm yılın yoğun ders temposunun stresini tüm gün boyunca düzenlenen birbirinden farklı aktivitelerle çıkartma imkanı buldu.

Biruni Üniversitesinde düzenlenen bahar şenliğinde öğrenciler, sahneye çıkan sanatçılar Mor ve Ötesi ve Baran Bayraktar'ın şarkılarıyla unutulmaz bir gün yaşadı.

Etkinlikte binlerce öğrenci, sanatçıların seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla eğlendi

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!