Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

20 yıllık komşusu tarafından soyuldu

Eski mankenin evini bir ayda üç kere soyan hırsız, 20 yıllık komşusu çıktı.

20 yıllık komşusu tarafından soyuldu

Gündoğan beldesinde yaşanan hırsızlık olayında eski mankenlerden Bilun Dohmen'in evini bir ayda üç kere girip soyan hırsız yirmi yıllık komşusu Yaşar A. (48) çıktı. Evli ve bir çocuk babası olan Yaşar A. jandarma ekiplerinin yürüttüğü titiz çalışma sonucunda yakayı ele verdi.

Gündoğan jandarma karakoluna götürülerek ifadesi alınan Yaşar A. 20 yıllık komşusu Bilun Dohmen'in evine üç kez girerek hırsızlık yaptığını itiraf etti.

EVDEN KAMYONET DOLUSU EŞYA ÇIKTI

Yapılan sorgunun ardından Dohmen jandarma ekipleri ile birlikte Yaşar A.'nın evine gitti. Evde çalınan eşyalarını gören Dohmen şaşkınlığını gizleyemedi. Dohmen'e ait olan eşyalar Gündoğan belediyesinden gelen işçilerin yardımıyla kamyonete yüklendi.

Yaşar A.'nın evinden Dohmen'e ait olan koltuk takımı, 1 adet müzik seti, sinema sistemi, 2 televizyon, 2 Vcd, 1 Dvd, dizüstü bilgisayar, set üstü ocak, 1 adet tüp, inşaat malzemeleri, 2 çift ayakkabı, mutfak eşyaları ve altın kaplı 1 adet cep telefonu çıktı.

İşçiler tarafından kamyonete yüklenen eşyalar ve evde eşyaların yerini gösteren Yaşar A. jandarma ekipleri tarafından işlemleri yapılmak üzere Gündoğan jandarma karakoluna götürüldü.

Dohmen, jandarma karakolunda yapılan işlemlerin ardından eşyalarını teslim alırken, hırsız komşu Yaşar A. ise yapılan sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!