Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

17 günde 10 kilo verdi

Fazla kilolalarından şikayetçi olan Hacı Sabancı, sıkı bir diyete girdi. Şeyda Coşkun ile çalışan Sabancı, kısa sürede rekor şekilde zayıfladı.

17 günde 10 kilo verdi

Arzu ile Ömer Sabancı'nın büyük oğulları Hacı, deyim yerindeyse yoğun bakıma girdi! Geçtiğimiz haftalarda İstanbul'daki bir detoks merkezinde soluğu alan sosyetik işadamı, istediği kiloya kavuşamadı. Hacı Sabancı, bu kez soluğu ünlüleri kısa sürede zayıflatmasıyla bilinen yaşam koçu Şeyda Coşkun'da aldı. 17 gündür birlikte çalışan Coşkun ile Sabancı, önceki gün Bebek sahilinde yürüyordu.

1 BUÇUK SAAT YÜRÜYÜŞ
Sabancı ile her gün tam 1 buçuk saat yürüdüklerini söyleyen Coşkun, "Bugün Hacı Bey ile dalya dedik. Kendisi 17 gün tam 10 kilo verdi. Hacı Bey, çok azimli ve yürüyüşlerini hiç aksatmıyor." dedi.

Kilo verdiği için yüzünde güller açan Hacı Sabancı ise sıkı bir diyet programında olduğunu ve istediği kiloya kavuşana dek diyeti sürdüreceğini söyledi. Bu arada Coşkun'un uygulattığı diyet ve kısa sürede fazla kilo verdirmesi birçok kişi tarafından sağlıksız bulunsa da, birçok ünlü zayıflamak için onun kapısını çalıyor.

BOL BOL YOĞURT

Coşkun, herkese ayrı bir beslenme programı hazırlasa da olmazsa olmazları yok değil. Buna göre, kızartma yağı içeren yiyecekler diyet boyunca tüketilmiyor, yalnızca zeytinyağı kullanılıyor.

Sabancı da, bol bol sebze yemeği ve meyve tüketirken sofradan yoğurdu eksik etmiyor. Bir gün protein ağırlıklı besleniyorsa ertesi gün karbonhidrat zengini besinler tüketiyor.

İKİSİNİ DE GEÇTİ!

Coşkun'un adını duyuran Gülşen, 2 ayda 12 kilo vermişti. Hadise de yine Coşkun sayesinde 50 günde 13 kilo zayıfladı. Ancak Hacı Sabancı 17 günde 10 kilo vererek bu alanda kırılması güç bir rekora imza atıp Hadise ve Gülşen'i solladı.
 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!