12 yıl sonra tecavüzcüsünü yakalayıp...

Brezilya'da çocukken iki yıl boyunca bir adam tarafından tecavüze uğrayan çocuk, büyüyüp polis olduktan sonra adamı yakalayarak hapse attı. İşte genç kadının dünyayı hayrete uğratan hikâyesi...

12 yıl sonra tecavüzcüsünü yakalayıp...

32 yaşındaki adam 9 yaşındaki Tabata'yı yalnızken yakalayıp taciz ediyordu. Aralık 2016'da Tabata ve Fabricio (gerçek isimleri değil) 12 yıl sonra yeniden karşılaştı.

Tabata 9 yaşındayken Fabricio onun hayatına girdi. 39 yaşında evli, aile "dostu" Fabricio herkesin arkasından iki yıl boyunca Tabata'ya tecavüz etti.

Fakat bu buluşmalarında Fabricio kelepçeliydi, Tabata onu kolunda sıkı sıkı tutuyordu ve diğer elinde ona bir tabanca yöneltmişti. Fabricio'yu hücresine götürdü, kapıyı kitledi ve orayı bir döngüyü tamamlamış olarak terk etti.

Tabata "Bir suçu ihbar etmek ve konuyu yeniden ele almak iyileştirici bir süreçti" diyor. Tabata Fabricio'nun doğayı seven bir fotoğrafçı, dışadönük ve çok sıcak olduğunu söylüyor. Fabricio çevresindekileri sahiller, nehirler ve gezdiği yerler hakkında seyahat hikayeleri anlatarak etkilemeyi başaran biriymiş.

Tabata'nın ailesiyle tanıştıktan kısa bir süre kızın babasıyla iyi arkadaş olmuş. İki aile kısa süre sonra seyahatlere çıkmaya, Güney Brezilya'da Uruguay Nehri yakınlarda kamp tatillerine gitmeye başlamış.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!