Aşktan uzak durmak isteyenlere 10 tavsiye

1 2 3 4 5 »
Aşktan uzak durmak isteyenlere 10 tavsiye

Her insanın hayatının bir döneminde aşktan uzak durduğu zamanlar vardır. Kimi zaman hayal kırıklığı ile sonuçlanan bir ilişki sonrası bu karar verilir, kimi zaman da kariyere odaklanmak isteyen insanlar tercih eder. Ama her şekilde de, yalnız kaldığınız süre zarfında aklınızı başınızdan almaya çalışanlar olacak. Yine de ilişkiden uzak durmak istiyorsanız, size vereceğimiz tavsiyeleri uygulamanız yeterli.

Aşktan kaçmak oldukça zor bir süreçtir. Aşk her yerde! Ancak belli başlı tüyoları uygularsanız, hem kendinize ayıracak ve kafanızı toplayacak zamanı bulursunuz, hem de kariyerinize odaklanmak için gerekli enerjiyi. İşte aşktan uzak durmak isteyenlere tavsiyeler:

1-Eski sevgilinizi unutun
Eski sevgilinizi tamamen unutun. Evet çok zor, ancak imkansız değil! Eski sevgilinizle yaptığınız rutin etkinliklerin yerine yenilerini koyun. Eski sevgilinizle güzel anlarınızı aklınıza getirdikçe, yeni bir sevgili bulma isteğiniz artacaktır. Öncelikle zihninizi geçmişi düşünmemeye şartlandırın.

2-Kendinize yeni uğraşlar edinin
Boşluğa düşmeye izin vermeyin. Kendinize hobiler edinmeye çalışın. Mesela bir müzik aleti çalmaya başlayın. Ya da her zaman gitmek istediğiniz ama bir türlü gidemediğiniz dans kursuna yazılın. Kısacası sevgiliniz varken yapamadığınız şeyleri yapın. Yalnızlığın size ne kadar iyi geldiğini anlayacaksınız.

Kategori: Yaşam 09 Aralık 2019, 14:43
3 bin rakımlı yayla beyazlar içinde kaldı
3 bin rakımlı yayla beyazlar içinde kaldı

202 9