Didem Balçın: "İnsan, evleneceğini ilk gördüğünde anlıyormuş"

1 2 3 4 5 »
Didem Balçın: "İnsan, evleneceğini ilk gördüğünde anlıyormuş"

Kuruluş Osman dizisinin Selcan Hatun karakteri Didem Balçın yakın zamanda evlendi. Evlendikten sonra ilk röportajını hurriyet.com.tr'de Ferit Ömeroğlu ile yapan başarılı oyuncu evliliğini ve kariyerini anlattı. Eşi için beraber olmaya başladıklarında o kişi olduğunu anladığını söyleyen Didem Balçın, "Bekleme duygusunu kaybettiğim anda Can ile tanıştım. Ben kendi parasını kazanan, kendi hayatını idame ettirebilen güçlü bir kadınım. Hiçbir insana, evlilik kurumuna ihtiyacım olmadı. Sadece aşık olup seversem evlenirim dediğim için bekledim" dedi.

Didem Balçın oyunculukla ilgili hedefi olanlara seslendi. Kariyerinde çok çabaladığını söyleyen başarılı oyuncu, "Tiyatro bölümü yetenek sınavına girdim. Kazandım. Mezun oldum. Mezun olduktan sonra da hayalim bir dizide oynamak, ünlü olmak değildi. Oyunculuğu çok seviyorum, çok aşığım ve benim hayalim nerede olursa olsun oyun oynamaktı. Diziye gireyim, ünlü olayım ve çok param olsun gibi bir hayat yok" dedi.
Nasıl gidiyor?
Dışarda işim olmadığı sürece hep evdeyim. "Benim için evlilik sonuna kadar devam edilecek bir kurum"
Sizinle ilgili bazı notlarım var. 6 Yaşında Ankara Radyosu Çocuk Saati'ne başlamış. Annesi Nur Hanım 1975 Türkiye güzeli... Ünlü olduğu için ya da televizyonda görüldüğü için kimsenin kendisine hayran olmasını istemiyor, oyunculuğunun ön planda olmasını önemsiyor. Seyircide oyunculuğu iz bıraksın istiyor. Ölümünden sonrasını düşünüyor. Arkasından iyi insandı, iyi oyuncuydu denilmesini istiyor. Evlenmiş olmak için evlenmem demiş zamanında ve daha çiçeği burnunda taze bir gelin Didem Hanım ve gönüllerin Selcan Hatun'u...
İnanılmaz güzel... Ben bile merak ettim kendimi...

Kategori: Magazin 29 Mayıs 2020, 16:05
Keanu Reeves'ten en cömert hayranına sürpriz
Keanu Reeves'ten en cömert hayranına sürpriz

2,103 7