Vodafone FreeZone: Athena

28 Kasım 2014, 21:00 Bursa Suare
İzleyici Kitlesi

Genel izleyici kitlesi

  • Etkinlik Detayları
Vodafone FreeZone Konserleri ile gençlerin sevgilisi Athena ve ilk albümlerinin heyecanını yaşayan Atlas, 28 Kasım Cuma günü Bursa Suare'de sevenleri ile buluşuyor !

1998'de çıkardıkları ilk albümleri Holigan'dan bu yana, müzik piyasasındaki dinamik ve yenilikçi statüsünü koruyan, Gökhan ve Hakan Özoğuz komutasında birbirinden başarılı albümlere ve konserlere imza atan Athena, bas gitarda Umut Arabacı, davulda Sinan Tınar ve klavyede Emre Ataker ile coşkulu performanslarıyla hayranlarıyla özlem gidermeye hazırlanıyor. Athena, yeni şarkıları ve sevilen hitleriyle Bursa'ya damgasını vuracak.

"Atlas" İle Tanışmaya Hazır mısın? 5 müzisyenden oluşan Atlas, ilk albümleri Selam Yabancı ile "merhaba" diyor! Grubun kadrosu, Tuna Kiremitçi (vokal/gitar), Burak Aldinç (gitar), Can Yalım (bas), Selim Öztunç (tuşlu çalgılar/gitar) ve Hasan Köseoğlu (davul, perküsyon) şeklinde.

Üstelik Vodafone FreeZone'lular için süprizler bununla da kalmıyor! Sınırlı sayıda Vodafone FreeZone'lu, ikinci biletini %40 indirimle alıyor. Vodafone FreeZone'lular için daha bir çok büyük fırsat ise çok yakında!

23 Mayıs 2014 günü Bursa Açıkhava'da ve 7 Kasım 2014 Cuma günü Atatürk Spor Salonunda gerçekleşmesi planlanan konser için satın alınan biletler, 28 Kasım 2014 Cuma günü için de geçerlidir.