Tek dişilik gösteri

08 Nisan 2015, 21:30 Hayal Kahvesi Bursa
İzleyici Kitlesi

18 yaş ve üzeri için uygun

  • Etkinlik Detayları
Tek Dişilik Gösteri isimli Stand-Up'ıyla sahneye çıkan ünlü oyuncu Ece Ercan, büyük beğeni toplayan gösterisi ile 8 Nisan'da Bursa Hayal Kahvesi'nde...

Tek Dişilik Gösteri, Ece Ercan'ın 2013 yılında yazdığı yüksek lisans tezinden yola çıkılarak tasarlanmış bir sahne gösterisidir. Ece Ercan'ın, geçmişteki meddah geleneğimiz ile günümüz tek kişilik oyun ve stand up konseptini harmanlayarak oluşturduğu yaklaşık 2 saatlik gösteri de sanatçı, yaşadığımız güncel olayları, gözden kaçırdığımız ilginç ayrıntıları, özetle hayatın kısa bir özetini, komik ve eğlenceli tespitleriyle seyircilerine sunmaktadır.

Gösteride kimi zaman tarih öncesine bir yolculuk yapılırken kimi zaman da teknolojinin nimetleriyle insanlığın gidebileceği uç noktalar komik bir dille ele alınmaktadır.

Kadın erkek ilişkilerinin günümüzdeki yansımaları, bilim ve teknolojinin yaşamımıza etkileri, sosyal medyanın hayatımıza yön verişi ve daha bir çok ilginç konu, farklı ve eğlenceli bir şekilde seyirci ile paylaşılmakta, zaman zaman seyircinin de interaktif katılımı ile eğlenceli bir beyin fırtınası yaşanmaktadır. Özellikle İstanbul seyircisi tarafından birçok mekanda ilgi ile izlenen gösteri, kadın bir sanatçı tarafından yapılan nadir "stand up" gösterilerinden olması bakımından da ayrı bir önem taşımaktadır.

Yer: Bursa Hayal Kahvesi (Fsm Bulvarı / Nilüfer)
Tarih: 8 Nisan 2015, Çarşamba
Saat: 21.30
Bilet Fiyatı: 15 TL
Rezervasyon: 0224 451 50 80 - 0530 764 44 04