Siesta Meşeli Park yeni yıla hazır

31 Aralık 2013 Siesta Meşeli Park
İzleyici Kitlesi

Genel izleyici kitlesi

  • Etkinlik Detayları
Bursalıların vazgeçemediği adreslerinden Siesta, Meşeli Parktaki Tesislerinde yılbaşı için tüm hazırlarını tamamladı. Yeni yıl konseptini yaşayacağınız mekanda yeni yıl akşamını da özel program ve menüler mevcut.

Gecenin müzik programında Özge Özdoğru'nun solistliğinde Six Pack grubu sahne alıyor. Özel bir performansının sergileneceği yılbaşı gecesinde Türkçe jazz ağırlıklı olmak üzere en sevdiğiniz melodiler eşliğinde yeni yıla merhaba diyeceksiniz.
Yeni yılı karşılamaya hazırlandığımız bu gecede Siesta  farkı ile özel lezzetler ile tanışacaksınız. Şömine önünde sıcacık bir atmosferde büyüleyen lezzetler ile Siesta Meşeli Park dolu dolu bir program ile sizlerle.
Yeni yıl için özel lezzetlerden oluşan bir menü hazırlayan Siesta Meşeli Park ; iddialı tatlar ile geceye başlıyor.Mozarella stıch ve jalepone popers gibi lezzetli başlangıçların hemen ardından sebze sote eşliğinde sunumu yapılan közde patlıcanlı salsa bonfile genin baş tacı olan yeni yıl lezzetleri arasında yerini alıyor.
Zengin bir menü ile yeni yıla merhaba derken; özel şarapları ve doyumsuz lezzetleri ile unutulmaz bir gece yaşamaya hazır olun.Gece sonunda kış bahçesinde mangalda sucuk keyfi ile bir yılbaşı gecesi klasiği yaşayacak olan konuklara gece boyunca Six Pack ve bu özel akşama özel program yapan solist Özge Özdoğru eşlik edecek.