"Sağlıklı Ofis Ortamı" Semineri

02 Ekim 2013 TURKTICARET.Net Bursa Ofisi
İzleyici Kitlesi

Genel izleyici kitlesi

  • Etkinlik Detayları
İşe ve yaşama artı değer katmak amacıyla hazırlanan bu seminerde çalışanlar Ergonomik Ofis Düzeni hakkında bilgilendirildi.

TURKTICARET.Net; masa başında bilgisayarla  çalışma esnasında farkına varmadan yapılan yanlış duruşların yol açtığı sağlık sorunlarını bilgilendirmek amacıyla Dr. Nevin Karslıoğlu  sunumuyla ''Sağlıklı Ofis Semineri '' düzenledi.  Seminerde oluşabilecek rahatsızlıklardan  ve  bunların tedavilerinden bahsedildi. Uygun egsersizlerin ofis ergonomisinin tamamlayıcısı olduğundan  belli  aralıklarla  yapılan  hareketlerin  oluşacak  rahatsızlıkları  engellediği ve aynı zamanda verimliliği arttırdığı ifade edildi. Günlük çalışma sırasında yapılması gereken egsersizler uygulanarak gösterildi.

TURKTICARET.Net ofisinde bu doğrultuda başlatılan egsersiz proğramı hergün belli bir zamanda  çalışanların katılımıyla gerçekleşiyor ve  TURKTICARET.Net  Sağlıklı Ofis Sağlıklı İnsan sloganıyla insana verdiği değeri bir kez daha ortaya koymuş oluyor.

Böylelikle, TURKTICARET.Net' in özgün bir konseptle tasarlanan yeni ofisinde, çalışanlar  günlük egsersizlerini  yaparak renkli , eğlenceli ve en önemlisi sağlıklı bir ofis ortamının oluşmasını sağlıyor.