Pub Story Bursa Konseri

18 Nisan 2018, 22:00 Hayalperest by Hayal Kahvesi Görükle
İzleyici Kitlesi

Genel izleyici kitlesi

  • Etkinlik Detayları
Türkiye'nin yeni eğlence anlayışı Pub Story,Hayalperest Görükle'de...

"18 Nisan akşamı, ülkenin en köklü eğlence mekanlarından Hayal Kahvesi'nin Bursa adresinde olacağız. Konsept için mekanın ruhuna da bu yakışır dedik ve Led Zeppelin'den "Whole Lotta Love"ı seçtik.Ardından günlerce dilinizden düşmeyecek bir akşama hazır mısınız?

Bilmeyenler İçin: Nasıl Bir Oyun Olacak?

Bundan önceki Pub Story akşamlarını kaçıranlar için orası sürpriz. Şimdilik ilerleyebilmeniz için mümkün olduğunca insan ile etkileşim kurmanız gereken, herkesin birbirine görevler verdiği, bir sürü insandan onlarca farklı ve eğlenceli hikaye dinleyeceğiniz bir oyun diyebiliriz.

Kimler Gelmeli?
Yeni insanlar ile tanışmak ufkumuzu genişletir, hayatımıza yeni hikayeler katar ve her hali ile heyecan vericidir. Ne yazık ki bolca da ihmal ettiğimiz bir şeydir! Siz de bizim gibi "keşke yeni insanlar ile tanışmanın kasıntı olmayan, eğlenceli bir yolu olsa" diyorsanız kesinlikle gelmelisiniz. Biz bu projeyi bu cümle ile başlattık."

Kimler Gelmemeli?
İki cümle konuşmak istediğinizde sadece kendini övenler, barlarda boş boş insanları kesenler, kasıntı ve samimiyetsiz tipler, bunların benzeri özellikler taşıyanlar kesinlikle gelmesin."