Mısır Prensi

16 Ocak 2014, 15:00 Nazım Hikmet Kültürevi
İzleyici Kitlesi

Genel izleyici kitlesi

  • Etkinlik Detayları
Bursa'da daha önce yapılmamış ölçeklerde bir çocuk müzikali olan Mısır Prensi, Şubat ayında sahnede...

Fikri Münasebet yine bir ilke imza atıp dev bir kadroyla Bursada daha önce yapılmamış ölçeklerde muhteşem bir çocuk müzikali yapıyor.

Dünyada sayılı örnekleri bulunan bu eşsiz proje tamamen Bursa'da ve Bursa'nın yetenekli gençleri ile gün yüzüne çıkıyor.

Ekim ayında başlayan katılımlardan sonra projede olmaya hak kazananlar toplamda 120 saati aşkın bir süre eğitim aldılar. Proje boyunca devam eden katılımcılar temel oyunculuk doğaçlama , jest-mimik , eskrim , tiyatro tarihi ve kuramları , diksiyon , güzel konuşma , tiyatro dili ve genel kültür derslerinin yanında dans , şan , ritm , hakeret , beden kullanımı , akrobasi gibi dersler aldılar.
Proje Şubat ayındaki ilk gösteriminden sonra sezon sonuna kadar izleyicisiyle buluşacak. Mısır'ın o kadim zamanlardaki güzelliğini ve o zamanın ruhunu dansçılar , müzikler , ses ve ışık gösterilerileriyle izleyicilerine yansıtacak.

"MISIR PRENSİ MÜZİKALİ" hem sizlere hemde sizleri izleyecek binlerce seyircisine etkisinden uzun süre kurtulamayacağı bir masal dünyası vaad ediyor.

Gösterim Tarihleri :
Cumartesi, 15 Şubat 2014 15:00
Pazar, 16 Şubat 2014 15:00
Cumartesi, 22 Şubat 2014 15:00
Bilet Fiyatı : 25 TL.