MHP Aday tanıtımı 24 Kasım'da

24 Kasım 2013
İzleyici Kitlesi

Genel izleyici kitlesi

  • Etkinlik Detayları
Milliyetçi Hareket Partisi Dr. Adnan Bıyıklı'yı aday olarak açıklaması sonrası yapacağı tanıtım toplantısını 24 Kasım Pazar günü saat:13.00 da, Milton Düğün Salonunda gerçekleştirecek.

MHP İlçe Başkanı Osman Durdu tanıtım toplantısını ''MHP'nin Gemlik'te doğum günü'' olarak nitelendirirken, yerel seçimlerde iddialı olmanın yanı sıra, kazandıktan sonra yapacaklarını planladıklarını belirterek ''MHP'de siyaset yapmak isteyen her vatandaşımızı aramızda görmek isteriz.   Hiçbir sosyal kesimi ayırmıyoruz, her kesime gönül kapımız açıktır'' dedi.

HİÇ KİMSE HALKIN İRADESİNİN ÖNÜNDE DEĞİLDİR

MHP Belediye Başkan Adayı Dr. Adnan Bıyıklı ise ''Değişim Gemlik'te başlayacak. Türkiye de bir siyasi anlayış var. Başarı sözleri söyleniyor, vaatler veriliyor, 4 yıl sonra aynı şeyler yine söyleniyor. Biz somut konularla halkımızın karşısında olacağız. Siyaseti kendi çıkarları için değil, toplum çıkarları için yapmak önemlidir. Biz toplumun hizmetkârlığına talibiz. Bilim üzerine inşa edilmeyen her şey havada kalır. Gemlik'te her türlü altyapı ve yetişmiş eleman var. Burada başarılı olamazsak, bizim eksikliğimizdir. Benim gördüğüm herkesin gördüğünden farklı değil. Gemlik'te değişim isteniyor. Bu değişim de 30 Mart 2014'te sağlanacaktır. Kendilerini makamda baki sananlar bilmelidir ki; hiç kimse halkın iradesinin önünde değildir'' şeklinde konuştu. 

Yaklaşan Etkinlikler

Bursa’da önümüzdeki günlerde düzenlenen etkinliklere ulaşın