Mehmet Erdem Bursa'ya geliyor

17 Ocak 2014 Siesta Meşeli Park
İzleyici Kitlesi

18 yaş ve üzeri için uygun

  • Etkinlik Detayları
Mehmet Erdem son albümü "Hiç Konuşmadan "ile Siesta Meşeli Park Sahnesinde

Açıldığı günden beri canlı sahne performansları ile Bursalıların ilgi odağı olan Siesta Meşeli Park 17 Ocak Cuma akşamı da son zamanlarda yıldızı parlayan sanatçı Mehmet Erdem'i misafir ediyor. Özellikle bölüm müziklerini yaptığı dizilerde ön plana çıkan sanatçı son albümü "Hiç Konuşmadan " ile yeni yılın ilk sahnesini Bursa Siesta Meşeli Park'ta yapıyor.

2012 yılında ilk albümünü olan "Herkes Aynı Hayatta " albümünü yapan sanatçı 2013 yılında  Türkiye Müzik Ödüllerinde en iyi çıkış yapan sanatçı ödülünü almıştır.
Yaz aylarında Bursalılara kapılarını açan Siesta Meşeli Park Enbe Orkestrası ile yaptığı görkemli açılıştan sonra Six Pack  grubu ile sahne performanslarına devam etmiştir. Dönem dönem yaptığı farklı müzik tarzları ile Bursalıların buluşma noktası olan mekan 17 Ocak Cuma akşamı da Mehmet Erdem ile güzel bir geceye imza atacak.
Rezervasyonların şimdiden dolmaya başladığını belirten Siesta Meşeli Park yetkilileri ilgiden oldukça memnun olduklarını dile getirdiler. Yemekli ve bistro olmak üzere iki farklı konsepte bu gecede hizmet verecek olan mekan, sevgililer günü ve mart ayı içerisinde de özel sanatçılar ile canlı sahne performansların devam edeceklerini bildirdiler. Siesta Meşeli Park'ın tüm yeniliklerinden ve sahne performanslarından hemen haberdar olmak isteyenlerin sosyal ağlarda mekanın sayfalarını takip etmelerini tavsiye ediyoruz.