Küresel İklim Değişikliği Fotoğraf Yarışması

01 Nisan 2014 - 23 Nisan 2014
İzleyici Kitlesi

Genel izleyici kitlesi

  • Etkinlik Detayları
Alarko Carrier, Facebook üzerinde "Küresel İklim Değişikliği" konulu bir fotoğraf yarışması düzenliyor.

İklimlendirme sektörünün öncü şirketlerinden Alarko Carrier, toplum tarafından giderek kanıksanan küresel iklim değişikliği konusunu yeniden gündeme getirmek, sonuçlarını fotoğraflayarak gözler önüne sermek amacıyla ulusal bir yarışma başlattı. Fotoğrafseverler, "Küresel İklim Değişikliği" konulu fotoğraflarını, 1-23 Nisan tarihleri arasında Facebook aracılığıyla paylaşabilecek. Yarışmanın kriterlerine uygun fotoğraflar, Alarko Carrier'ın resmi Facebook sayfası olan http://facebook.com/alarkocarrier adresinden günlük olarak yayınlanacak.

Yarışmanın Seçici Kurulu'nun 30 Nisan'a kadar tamamlayacağı seçimler sonucunda;

1'inciye Nikon D7100 dijital fotoğraf makinesi,
2'nciye Toshiba 13 N3KVR klima,
3'üncüye Toshiba 13 N3KV klima,
4'üncü ve 5'inci'ye iPad Mini,
6'ncıya ise Asus Phonepad hediye edilecek.
Dereceye girenlerin fotoğrafları, 7-10 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek ISK SODEX 2014 Fuarı'ndaki Alarko Carrier standında sergilenecek ve şirketin 2015 takvimine basılacak.

Konuyla ilgili bilgi veren Alarko Carrier Genel Müdürü Önder Şahin, "Bayi, servis ve çalışanlarımızın çocuklarına resim yapma sevgisi aşılamak için 7 yıldır düzenlediğimiz 'Alarko Carrier'ın Küçük Ressamları' yarışmasını, daha geniş kitlelerle buluşturmak istedik. Bu amaçla fotoğraf yarışması formatına dönüştürerek, herkesin katılımına açık hale getirdik. İklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren bir şirket olarak, doğaya en az zarar veren ürünler üretmeye odaklanıyor ve projeler geliştiriyoruz. Küresel İklim Değişikliği konulu fotoğraf yarışması projesini, bu hususa dikkat çekeceği için çok önemsiyoruz." dedi.

Yarışmaya başvurmak isteyenler http://facebook.com/alarkocarrier adresi üzerindeki uygulamaya aracılığıyla çalışmasını gönderebilir.

Fotoğraf yarışmasının finalistlerini; Leyla Alaton, Alper Kaptanoğlu, Şükran Moral, Merih Akoğul ve Sinem Yörük'ten oluşan jüri seçecek.