Küçük Gurme Anneleri Yarışıyor

10 Ekim 2013 - 20 Ekim 2013
İzleyici Kitlesi

Genel izleyici kitlesi

  • Etkinlik Detayları
Türkiye'nin ilk sağlıklı beslenme, anne ve çocuk dergisi Kids&Gourmet; mutfak becerilerine güvenen, sağlıklı lezzetler ve ilginç tarifler yaratmakta usta anneler arasında yemek yarışması düzenliyor.

Turkcell Dergilik, Dijimecmua ve dMags mobil uygulamaları üzerinden ve www.kidsgourmet.com.tr, www.dijimecmua.com, www.dmags.net web adreslerinden basılı dergi kalitesinde geniş bir okuyucu kitlesine ücretsiz olarak ulaşan Kids&Gourmet e-dergisi; "Küçük Gurme Anneleri Yarışıyor, Sağlıklı Çocuk Yemekleri Yarışması"na en sağlıklı ve en özgün yemek tarifini gönderen anneler arasından 1. seçilen, küçük gurme annesinin tarifine Aralık sayısında yer verecek...

0-14 yaş bebek ve çocukların, sağlıklı beslendiği özgün ve yaratıcı yemek tarifleri arasından jüri kararı ile 1. gelen tarif; çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, Kids&Gourmet  yazarı  Dr. Gülşah Güven'in denetiminden geçerek; Aralık sayısı "Kids'e Özel Yemek Tarifleri Özel Sayfası"nda yerini alacak. Ayrıca birinci olan annenin ise; ilerleyen günlerde açıklanacak sürpriz bir hediyeye sahip olacağı belirtiliyor.

İletişim: 05323508235 /  nur.sen@izhalklailiskiler.com

 

Yaklaşan Etkinlikler

Bursa’da önümüzdeki günlerde düzenlenen etkinliklere ulaşın