Anahtar Kelime

Lütfen aramak istediğiniz etkinlik ile ilgili bir veya bir kaç kelime yazınız.

Kategori Mekanlar Tarih Aralığı Belirleyin

Lütfen aramak istediğiniz tarih aralığını belirleyiniz.

Yıldız Tilbe konseri

Türkiye'nin sayılı besteci ve şarkı sözü yazarlarından Yıldız Tilbe, 25 Nisan'da Jolly Joker Bursa'da sahne alıyor.

Haluk Levent konseri

Rock müziğin güçlü isimlerinden Haluk Levent, 1 Mayıs'ta Jolly Joker Bursa'da, sevdiğiniz şarkıları sizlerle birlikte seslendirecek.

Selami Şahin Konseri

Yıllara meydan okuyan Selami Şahin, unutulmaz şarkıları ve keyifli sahne şovuyla 9 Mayıs'ta Jolly Joker Bursa sahnesinde sizlerle olacak.

Niyazi Koyuncu Konseri

Karadeniz müziğinin yenilikçi ismi Niyazi Koyuncu, "Muço Pa" ile 17 Mayıs akşamı Bursa Tayyare Kültür Merkezi'nde...

Harun Kolçak Konseri

Uzun yıllar akıllardan silinmeyen şarkılara imza atan Harun Kolçak, bu defa eski ve yeni şarkıları ile 22 Mayıs'ta Hayal Kahvesi Bursa sahnesinde...

Gökhan Tepe konseri

Sevilen pop sanatçısı Gökhan Tepe, son single'ı "Gelsen de Anlatsam" ile 30 Mayıs'ta Jolly Joker Bursa sahnesinde...

Serkan Kaya

Arabesk müziğin yeni starı Serkan Kaya, yeni albümü "Gönül Bahçem" ile Jolly Joker Bursa'da.

Goran Bregoviç

Balkan müziğinin tanınan ismi Goran Bregovic, unutulmaz bir konser için 12 Ağustos'ta Bursa Kültür Park Açıkhava Tiyatrosu'nda...Wedding and Funeral Band ile beraber konserler veren Goran Bregovic, şüphesiz ki Balkanlar'ın en tanınmış besteci ve şarkı sözü yazarlarından biri. Film müziğine ilk olarak 1978'de Mica Milosevic'in Nije Nego filmiyle başlayan Bregovic'in en renkli ortaklığı yönetmen Emir Kusturica ile gerçekleşti. 1989'da Çingeneler Zamanı, 1993'te Arizona Dream, 1995'de Cannes Film Festival'ini kazanan Underground ve 1998'de Crna Macka gibi Emir Kusturica filmlerinin müziklerini yaparak Kusturica ve Bregovic çok başarılı bir ikili haline geldi. Sanatçı ayrıca 2008'de Can Dündar'ın yazıp yönettiği Mustafa filminin müziklerini de yaptı. Sanatçı Türkiye'de İzmir, İstanbul, Kocaeli, Bursa, Ankara ve Diyarbakır illerinde de konserler verdi. Sanatçının eserlerinden bazıları Sezen Aksu, Oya-Bora ve Candan Erçetin gibi Türk müzisyenler tarafından Türkçe sözlerle seslendirildi. Goran Bregovic'in, geniş repertuvarından seçtiği şarkılarla, hiçbir konseri birbirine benzememekle beraber hepsi Balkan kültürünün derin izlerini taşımaktadır.