Kazanan Londra'ya gidiyor!

25 Kasım 2013 - 20 Aralık 2013 Aloft Bursa Hotel
İzleyici Kitlesi

Genel izleyici kitlesi

  • Etkinlik Detayları
Bursa'nın sıra dışı oteli Aloft Bursa, misafirlerine bir ay boyunca müzik dolu günler yaşatacak.

Bir ay boyunca devam edecek olan 'Müzikli Anlar' adlı Facebook müzik yarışmasının finalisti  dört günlük Londra seyahati kazanacak! 

[Bursa] 25 Kasım 2013  - Dünya seyahat kültüründe yeni bir akım yaratan Aloft Oteli, Bursa'nın kalbi Nilüfer'de sıra dışı ve renkli tasarımıyla Aloft Bursa olarak hizmet veriyor. Şaşırtıcı etkinliklerle adından söz ettiren ve alışılmışın dışında bir tarzı olan Aloft Bursa, 25 Kasım - 20 Aralık 2013 tarihleri arasında bir ay boyunca www.facebook.com/AloftBursa sayfasından 'Müzikli Anlar' adlı Facebook müzik yarışmasına başlıyor.

Müzik dolu 4 hafta

Dünyadaki diğer Aloft Otelleri ile birlikte Bursa'da da iyi müziğe ve genç yeteneklere kapısını açan Aloft Bursa'nın düzenlediği müzik yarışması 4 hafta boyunca devam edecek. Her hafta katılımcılar www.facebook.com/AloftBursa sayfasında açıklanacak olan, haftaya özel etiket ile fotoğraf ve mesajlarını paylaşacaklar. Her haftanın en çok oy alan yarışmacısı ödül kazanırken; büyük ödülü ise her haftanın en çok oy alan 3 kişisinin yer alacağı toplam 12 kişi arasından jüri kararıyla seçilecek kişi kazanacak. Müzikli Anlar Yarışması'na 1 kişinin Facebook üzerinden katılabileceği fotoğraf sayısı sınırsız. Tekrar eden, aynı içerikli başvurular ise kabul edilmeyecek.

Kazanan Londra'ya gidiyor!

4 hafta boyunca devam edecek olan yarışmada, her haftanın en çok oy alan katılımcısı Aloft Bursa Hotel'de 4 gecelik, kahvaltı dahil çift kişilik konaklama ve Multitap imzalı CD kazanacak. Yarışma sonunda ise jürinin seçeceği katılımcı Aloft Londra'da çift kişilik, 4 gece, kahvaltı ve İstanbul - Londra arası ulaşım bedelleri dahil konaklama kazanacak. Yarışmaya katılmak için çekilen fotoğrafın ve mesajın Facebook'ta, her hafta www.facebook.com/AloftBursa tarafından açıklanacak etiket ile paylaşılması gerekiyor.

Yaratıcı olmanız yeterli!

Müzikli Anlar Yarışması'nda en çok oy alan katılımcılar arasından 1. olan kişinin seçimini Multitap Müzik Grubu üyelerinin de bulunduğu bir jüri grubu yapacak.

Sosyal medyadan Aloft Bursa'yı takip etmek için facebook.com/AloftBursa, twitter.com/AloftBursa, #AloftBursa

Aloft Hakkında

Aloft Otelleri, dünyanın önde gelen otel gruplarından Starwood Hotels and Resorts bünyesinde yer alan 9 farklı otel markası içerisinde, genç ve farklı tarzıyla diğerlerinden ayrılan ve dünya seyahat kültüründe yeni bir akım yaratan bir marka. İlk defa 2008 yılında hizmet vermeye başlayan marka, şu anda tüm dünyada Abu Dabi'den Baltimore'a, Dallas'tan Pekin'e 62 otel ile hizmet veren yepyeni ve hızla büyüyen genç bir marka.

Detaylı basın bilgi için:

Gülseren Tütüncüoğlu - Sade İletişim Danışmanlığı gulseren.tutuncuoglu@sadeiletisim.com

Tel: 0535 899 57 97 / 0212 705 36 35

Yaklaşan Etkinlikler

Bursa’da önümüzdeki günlerde düzenlenen etkinliklere ulaşın