Karagöz Sinema Atölyesi'nde yeni dönem başlıyor

16 Aralık 2013, 20:00 Tayyare Kültür Merkezi
İzleyici Kitlesi

Genel izleyici kitlesi

  • Etkinlik Detayları
Karagöz Sinema Atölyesi'nin yeni dönem açılışı, 16 Aralık Pazartesi günü saat 20.00'da Tayyare Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecektir.

Büyükşehir Belediyesi tarafından 'Sinemaya Seyirci Kalmayın' sloganıyla hayata geçirilen Karagöz Sinema Atölyesi'nin yeni dönem açılış gecesi, 16 Aralık Pazartesi günü saat 20.00'da Tayyare Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecektir.

Büyükşehir Belediyesi Kültür Şube Müdürlüğü bünyesinde çalışmaları sürdürülen 'Karagöz Sinema Atölyesi'nin yeni dönem açılış gecesinde, geçmiş dönem kursiyerlerinin filmleri de gösterilecek. 16 Aralık Pazartesi günü saat 19.30'da Ressam Şefik Bursalı Sanat Galerisi'nde 'Tiyatro Oyun Afişleri Sergisi'nin açılışıyla başlayacak olan programda, ünlü komedyen Nejat Uygur'un anısına özel bir köşe de düzenlendi. Sinema sektöründe daha bilinçli sanatçı adayları ve izleyiciler kazandırmayı hedefleyen Karagöz Sinema Atölyesi'ne bu dönemde de sürpriz sanatçılar katılarak deneyimlerini aktaracak. Kursiyerlerin kendi yazdıkları senaryoları oynayıp çekerek sektörde deneyim kazandıkları atölye çalışmaları ise Ocak ayında başlayacak.
 

Yaklaşan Etkinlikler

Bursa’da önümüzdeki günlerde düzenlenen etkinliklere ulaşın