Hayal Kahvesi Görükle Sahnesi'nde bir ilk...

10 Ocak 2014 Hayalperest by Hayal Kahvesi Görükle
İzleyici Kitlesi

18 yaş ve üzeri için uygun

  • Etkinlik Detayları
Pamela Spence ve Yunus Günçe'nin rol oldığı "YOK BÖYLE BİR KIZ" adlı oyun 10 Ocak Cuma akşamı Bursa'da...

Hepimiz aşık oluyor ardından da aşık olduğumuz kişiyi var gücümüzle değiştirmeye çalışıyoruz. Peki ya gerçekten değiştirebilseydik? Tatmin olur muyduk?

"Yok Böyle Bir Kız!" hayalindeki kızı bir gün ansızın karşısında bulan genç bir yazarın ve sevimli bir aşkın romantik komedisi.

Her erkeğin hayalinde bir kadın vardır. Peki, bu kadın bir gün karsınıza çıkıverirse? Hem de tam düşündüğünüz gibi...

Aşk romanları yazarı Ozan, bir gün kafasında yarattığı kızı evinde buluverir. Bu durum harika bir mucize gibi görünse de Ozan her insan gibi sevdiğinideğiştirmeye çalışacak ve işler sarpasaracaktır.

"Yok Böyle Bir Kız!" Tiyatro Kedi'nin 2013 repertuarında yer verdiği, günün tüm sıkıntısını unutup, arkanıza yaslanacağınız ve kahkahalarınıza engel olamayacağınız genç ve dinamik bir romantik komedi. "Küçük Kadınlar" ve "Seni bana Yazmışlar" dizilerinden tanıdığımız Ali il, ilhamını kaybetmiş bir aşk romanı yazarını canlandırırken; "Adını Feriha Koydum" dizisinin fettan yengesi Neşem Akhan ise yazarın hayallerindeki kıza hayat verecek. Yılların eskitemediği isim Çiğdem Tunç'u ise seksi bir yayımcı olarak izleyeceğiz. Oyunda yazarın ağabeyi ve karnı burnunda yengesi; Murat Ozan ve Ece Kılınç tarafından canlandırılacak. Oyunun yönetmenliğini Damla Cercisoğlu ve Ece Kılınç üstlenirken bu genç kadroya Hakan Altıner, Tiyatro Kedi Genel Sanat Yönetmeni olarak yön veriyor.

Pamela Spence, Gamze Topuz, Yunus Günçe ve Suat Güzey'in oynadıkları Yok Böyle Bir Kız'ı Zoe Kazan'ın Ruby Sparks adlı senaryosundan uyarlayan ve yöneten Damla Cercisoğlu.

Bilet Fiyatları : 28,00 TL.
 

Yaklaşan Etkinlikler

Bursa’da önümüzdeki günlerde düzenlenen etkinliklere ulaşın