Halil Sezai Konseri

16 Mayıs 2015, 22:00
İzleyici Kitlesi

18 yaş ve üzeri için uygun

  • Etkinlik Detayları
Halil Sezai, birkaç ay önce yayımladığı "Ervah-ı Ezel" albümü ve sevilen hit parçalarıyla, 16 Mayıs'ta vereceği konserde Jolly Joker Bursa sahnesinde sizlerle olacak.

Hem oyunculuk hem de müzik çalışmaları ile geniş kitlelere adını duyuran Halil Sezai, "İsyan" şarkısı ile uzun süre müzik listelerinde liste başı oldu.

2012 yılında yayımladığı "Seni Beklerken" albümü ile Kral TV Müzik Ödülleri'nde "En İyi Çıkış Yapan Sanatçı" ödülünü aldı.

Yayımladığı "Seni Beklerken" ve "Ey Aşk" albümleriyle dinleyicileri ile arasında derin bağ kuran sanatçı, albümlerinin yanı sıra Badem grubu ile "Sonsuz Aşk", "Bir Eksiğiz" albümünde "Başım Belada", Sibel Can ile "Galata" ve "Çilek" filmi için Sansar Salvo ile birlikte "Büyük Yalnızlık" şarkılarını seslendirdi.

Halil Sezai, "İncir Reçeli 2" soundtrack'te yine söz ve müziği kendisine ait iki yeni şarkı "Kafası Kendinden Bile Güzel" ve "Galata" ile müzikal kariyerine hız kesmeden devam ediyor.

Yorumcu, besteci ve oyuncu kimliğiyle adından sıkça söz ettiren sanatçının, üçüncü solo albümü "Ervah-ı Ezel" (Ocak 2015) DokuzSekiz müzik yapımcılığında yayımlandı. Sanatçı, bu kez daha önce usta isimlerin seslendirdiği eserlerden oluşan özel bir repertuvar hazırladı.

Aşık Sümmani, Ahmet Kaya, Cemal Safi, Ergin Ergün Keleş, Ferdi Tayfur, Feridun Hürel, Onno Tunç , Onur Akın, Selçuk Tekay, Selda Bağcan, Sezen Aksu, Sezgin Büyük, Ümit Yaşar Oğuzcan, Yavuz Top gibi usta isimlerin unutulmaz şarkılarını farklı ve kendine özgü yorumu ile yeniden müzikseverlerle buluşturdu.

Halil Sezai, Türkiye ve yurt dışında verdiği konserlerle müzikseverlerle buluşmaya devam ediyor.

Yaklaşan Etkinlikler

Bursa’da önümüzdeki günlerde düzenlenen etkinliklere ulaşın