'Güçlü Girişimcilik Mali Destek Programı' BTSO'da tanıtılacak...

14 Şubat 2014, 16:00 Bursa Ticaret ve Sanayi Odası
İzleyici Kitlesi

Genel izleyici kitlesi

  • Etkinlik Detayları
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), BEBKA ve Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) işbirliğiyle düzenlenen, Doğu Anadolu Bölgesi dışından yatırımcıları da bölgeye yatırım yapmaya davet eden 'Güçlü Girişimcilik Mali Destek Programı' BTSO'da tanıtılacak.

KOBİ'lere yönelik yatırım teşvik uygulamaları hakkındaki farkındalığı artırarak teşvik mekanizmasının daha etkin ve yaygın bir biçimde kullanılmasını sağlamak amacıyla düzenlenen 'Güçlü Girişimcilik Mali Destek Programı' tanıtım toplantısı 14 Şubat Cuma (YARIN) günü 16.00'da BTSO'da gerçekleştirilecek.

Bursa Valisi Münir Karaloğlu'nun da katılacağı tanıtım toplantısında; KOBİ'lerin Ar-Ge, yeni ürün, ürün çeşitlendirilmesi ve kapasite artırımına yönelik gerçekleştirecekleri yatırımlara sağlanan teşvikler, bölgenin farkındalığını artırarak yatırım için cazip hale getirilmesi için uygulanan projeler hakkında sunumlar gerçekleştirilecek.

'Güçlü Girişimcilik Mali Destek Programı' kapsamında Doğu Anadolu Bölgesi'ne 60 milyon lira tutarında yatırım yapılması ve yaklaşık bin 200 kişilik istihdam yaratılması amaçlanıyor.

Yaklaşan Etkinlikler

Bursa’da önümüzdeki günlerde düzenlenen etkinliklere ulaşın