Gökhan Tepe Bursa Konseri

06 Ağustos 2016, 22:00 Jolly Joker Bursa
İzleyici Kitlesi

Genel izleyici kitlesi

  • Etkinlik Detayları
Gökhan Tepe Jolly Joker Bursa'da müzikseverlerle buluşuyor.

8 Şubat 1978,Kartal,İstanbul,doğumlu olan Gökhan Tepe, ilkokulu Yeşilyurt Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim Okulu´nda okudu. İlkokuldan sonra müziğe olan yeteneğinin görülmesi üzerine 1988 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müzikisi Devlet Konservatuvarı´na girdi.

1996 yılında prodüktörlüğünü İskender Ulus´un yaptığı ´´Çöz Beni´´ adlı albümünü çıkardı. Bu albümde yer alan ´´Dönmem´´, ´´Aşk Belası´´, ´´Zor Gelir´´ ve ´´Çöl Çiçeği´´ adlı parçalarına klip çekti. Ardından 1999 yılında ikinci albümü ´´Canözüm´´ piyasaya çıktı. Selim Çaldıran ve Cenk Eroğlu´nun yaptığı albümde, albüme ismini veren ´´Canözüm´´ adlı parça ile çıkış yaptı. Bu albümden kliplenen bir diğer şarkı da ´´Sevmeler Yasak Bana´´ isimli şarkı oldu.

2002 yılına gelindiğinde ´´Belki Hüzün Belki De Aşk´´ adlı albümü müzikseverlerle buluştu. Yine bu albümde yer alan ´´Annem´´ ve ´´Tanrım Affeder Mi?´´ kısa sürede listelerde üst sıralara tırmandı. Bu albümde aynı zamanda söz ve müziği sanatçıya ait birçok parça bulunuyordu.

Müziğe 4 yıl ara verdikten sonra 2006 yılının Temmuz ayında ´´Yürü Yüreğim´´ adlı albümü müzik marketlerdeki yerini aldı. Sanatçının müzik yaşamından önemli bir yere sahip olan bu albümde, albüme adını veren ´´Yürü Yüreğim´´in yanı sıra ´´İnsanoğlu´´ ve ´´Gel Aşkım´´ adlı parçalara klip çekildi. Gökhan Tepe, kendi albümünde yer alan parçalarının yanında başka sanatçılar için beste çalışmaları da yaptı.

Gökhan Tepe´nin müzik çalışmaları hızla devam ederken bir yandan da Show TV´de yayınlanan ´´Maçolar´´ adlı dizide Burhan Öçal ve Özlem Tekin ile ilk kez kamera karşısına geçti. Televizyondaki bu başarısı üzerine ardından Kanal D´nin beğeni ile takip edilen dizisi ´´Elveda Derken´´de Ece Uslu ve Burcu Kara gibi isimlerle başrolünü paylaştığı dizide yer aldı.

2008 yılında ´´Vur´´ isimli albümünü DMC etiketiyle piyasaya sürdü ve bu albümden ´´Vur´´ ve ´´Çok Özlüyorum Seni´´ parçalarına video klip çekti.

2011 yılında Aşk Sahnede albümünü çıkardı.Kırmızı halı,yalan olur,söz gibi şarkılarına klip çekti.