Fettah Can

08 Kasım 2014, 23:00 Bursa Suare
İzleyici Kitlesi

18 yaş ve üzeri için uygun

  • Etkinlik Detayları
Üçüncü solo albümü Yalanlar Cumhuriyeti'ni yayımlayan Fettah Can, 8 Kasım'da Bursa Suare'de hayranlarının karşısına çıkıyor.

 

Besteci ve söz yazarı kimliği ile müzik sektörünün en çok aranan isimlerinden biri olan Fettah Can, sanatçılara verdiği söz ve bestelerle müzik sektörüne uzun yıllar unutulamayacak şarkılar kazandırdı.

Türkiye'nin farklı bölge ve mekanlarında yaklaşık 15 yıldır sahne çalışmaları yapmakta olan Fettah Can, çıkardığı "Sana Affetmek Yakışır" ve "Boş Bardak" isimli iki digital single ile müzik listelerinde ilk sıralara yerleşti.

Fettah Can şimdiye kadar Işın Karaca, Hande Yener, Gülben Ergen, Levent Yüksel, Zeynep Casalini, Demet Akalın gibi isimlerden dinlediğimiz şarkılarını yeniden düzenleyerek kendi yorumu ile "Aklımda Kalanlar" albümünde topladı.

Fettah Can, albümünde yer alan yeni şarkıları ve unutulmayan hitleri ile müzikseverlerle buluşacak.

Bursa Suare etkinlik ve mekan içeriğine uygun bulmadığı bilet sapihlerini satın alınmış bilet ücretini iade etme koşulu ile içeriye almama hakkına sahiptir. Girişte öğrenci kimliği ibrazı zorunludur. Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

Öğrenci : 40 TL
Tam: 45 TL
Kapı: 50 TL

Bilet Satış Noktaları

BİLETİX
KAT 3 - Magazin AVM
EFOR - Zafer Plaza - Korupark - Carrefour
FİNK - FSM Bulvarı
NETUHAF.COM - Magazin AVM
PİA - Görükle