Faruk Çelik BTSO'da

24 Ekim 2013, 18:00 Bursa Ticaret ve Sanayi Odası
İzleyici Kitlesi

Genel izleyici kitlesi

  • Etkinlik Detayları
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nın (BTSO) yarın (24 Ekim 2013, Perşembe) gerçekleştirilecek meclis toplantısına Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik konuk olacak.

Meclis toplantılarını hem BTSO hem de Bursa için daha etkin hale getirmek adına her ay önemli bir ismi konuk eden BTSO Yönetimi, Ekim Ayı Meclis Toplantısı'nda Bakan Çelik'i ağırlayacak.

BTSO Yönetimi, saat 18.00'da başlayacak meclis toplantısının ardından da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile Bursa protokolünü ve iş dünyasını BTSO Atrium'da organize edilecek akşam yemeğinde bir araya getirecek.

İbrahim Burkay; "Meclis toplantılarımıza gündem belirleyen konukları misafir etmeye devam edeceğiz"

BTSO Yönetim Kurulu Başkan Burkay, "BTSO meclis toplantılarımızı büyük ilgi ve takdir gören yeni bir konsepte kavuşturduk. Bursa iş dünyasını doğrudan bilgilendirmenin yanı sıra, ülke gündemini de belirleyen konuların konuşulduğu Ağustos ayı meclis toplantımızda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşarımız Sayın Fatih Acar'ı, Eylül ayı toplantımızda ise Başbakan Yardımcımız Sayın Bülent Arınç'ı misafir etmiştik" dedi.

Başkan Burkay; "Yarın gerçekleştireceğimiz meclis toplantısında ve ardından düzenlenecek yemek organizasyonumz da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Faruk Çelik'ten iş hayatımızı yakından ilgilendiren yeni düzenlemelerin yanı sıra, ülke ve kent gündemiyle ilgili değerlendirmelerini de almış olacağız. Bilgi ve fayda üreten bir formatıyla Meclis toplantılarımıza kent ve ülke gündemini belirleyen konukları misafir etmeye devam edeceğiz" açıklamasını yaptı.

 

PROGRAM

Yer: Bursa Ticaret ve Sanayi Odası

Tarih: 24 Ekim 2013, Perşembe

Saat: 18.00 - Ekim Ayı Meclis Toplantısı

Saat: 20.00 - Akşam Yemeği

 

Değerli basın mensubu arkadaşlarımızın, meclis toplantımıza ve akşam yemeğimize katılımından mutluluk duyacağız.