Electro Deluxe Bursa Konseri

18 Şubat 2017, 20:30 Bursa Akademik Odalar Birliği (BAOB) Yerleşkesi
İzleyici Kitlesi

Genel izleyici kitlesi

  • Etkinlik Detayları
Heyecanlandırıcı performanslarıyla pek çok müzik türünedeki geniş repertuvarlarıyla Electro Deluxe, "Caz Tatili" kapsamında Nilüfer'de müzikseverler ile buluşacak.

"Aşırı şık olduğu kadar, Organik, Groove heavy Jazz, Funk ve saf sevincin kirli bir karışımına dönüşmekle birlikte namını kuzu postunda bir kurt olarak koruyor. 

Diğer türlere geçebilme yeteneğiyle, son 4 albümlerinin her birinin jazz listelerinde 1 numaraya çıkması ve pop listelerinde top 10'da yer almasıyla tamamen İngilizce olarak performans sergilemelerine rağmen kendi ülkeleri Fransa'da ciddi bir ticari başarı yakalamıştır.

Heyecanlandırıcı canlı performanslarıyla ünlü grup, 2001'den beri Avrupa'daki en prestijli Jazz & Pop festivallerinde sahne almakta ve çalmaktadır.

Circle isimli bağımsız albümleriyle, Electro Deluxe tarzıyla döngüsünü tamamladı. Canlı kayıtlara ve orijinal vintage enstrümantasyona yönelik vurgusuyla Cırcle dikkat çekici bir sound ve daha önemlisi Electro Deluxe ruhunu yakaladı. Çıplak, sınır tanımaz ve samimi."

James Copley: Vokal
Jérémie Coke: Bas
Arnaud Renaville: Davul
Gaël Cadoux: Klavye
Thomas Faure: Saksafon
Vincent Payen: Trompet
Bertrand Luzıgnant: Trombon