Edis Bursa Konseri

29 Ekim 2017, 20:00 15 Temmuz Şehreküstü Demokrasi Meydanı
İzleyici Kitlesi

Genel izleyici kitlesi

  • Etkinlik Detayları
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı Türk Pop Müziği'nin yeni yıldızı Edis, Bursalıları coşturacak

Osmangazi Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı Türk Pop Müziği'nin yeni yıldızı Edis Görgülü'nün, 15 Temmuz Şehreküstü Demokrasi Meydanı'nda vereceği muhteşem bir konser ile kutlayacak.

Cumhuriyetin kuruluşunun 94. yılı, 29 Ekim Pazar günü Osmangazi Belediyesi'nin düzenlediği Edis konseri ile kutlanacak. 15 Temmuz hain darbe kalkışmasının ardından Bursalıların 27 gün boyunca buluşma noktası olan ve Osmangazi Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl yenilenerek açılan 15 Temmuz Şehreküstü Demokrasi Meydanı'ndaki konserde, 'Benim Ol' isimli şarkısıyla büyük bir çıkış yapan Edis sahne alacak.

Türk Pop Müziği'nin yeni yakışıklısı olarak ünlenen, çıkış şarkısı 'Benim Ol' dışında 'Olmamış mı?, 'Vay' ve son single parçası 'Dudak' ile özellikle gençlerden oluşan büyük bir hayran kitlesine sahip olan Edis Görgülü'nün saat 20.00'de başlayacak konseri öncesi, Osmangazi Belediyesi Halk Oyunları Ekibi de bir gösteri sunacak. Konser öncesinde alana gelen vatandaşlara, Osmangazi Belediyesi tarafından 10 bin adet Türk Bayrağı dağıtılacak.