Ders Zili Çalıyor

23 Kasım 2013, 15:00 Zafer Plaza
İzleyici Kitlesi

Genel izleyici kitlesi

  • Etkinlik Detayları
Zafer Plaza, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde özel bir etkinlikle dikkat çekiyor.

24 Kasım Öğretmenler Günü, Zafer Plaza Alışveriş Merkezi ve Şahinkaya Koleji ile farklı bir projeyle kutlanacak.

Şahinkaya Koleji öğrencileri ve öğretmenleri 23 Kasım Cumartesi günü saat 15:00'de AVM içerisinde oluşturulan açık sınıfta ders başı yapacaklar. AVM ziyaretçileri ve öğrenci velilerinin de yoğun ilgi gösterdiği açık sınıf projesinde 5 ayrı ders yapılacak.

Öğrenciler Hayat Bilgisi, İngilizce, Müzik, Drama, Görsel Sanatlar ve Beden Eğitimi derslerinden oluşan programa büyük bir dikkat ve heyecanla katılacaklar.
Zafer Plaza müşterilerinin de ilgiyle takip ettiği açık sınıf organizasyonunda her yaştan izleyicinin okul dönemlerini anımsayarak duygu yoğunluğu yaşayacakları düşünülüyor.

Projenin temel amacı öğretmen ve öğrencilerimizin oluşturduğu bütünlüğü bir araya getirmek, geleceğimizin en büyük teminatı olan öğretmenlerimizin özverili eğitim çabalarını ve öğrencilerimizin gayretli katılımlarına teşvik sağlamak.

Bu özel derse katılan veliler de çocuklarıyla birlikte derslerin bir kısmına katılarak nostaljik, keyifli bir gün geçirmiş olacaklar. Bu kapsamda öğrenci velileriyle düzenlenen yarışmada dereceye giren velilere de yakın geçmişimizin nostaljik kültürlerinden olan "okul zili" hediye edilecek.

Yaklaşan Etkinlikler

Bursa’da önümüzdeki günlerde düzenlenen etkinliklere ulaşın