Cumhuriyet Coşkusu Bahçeşehir Tuvallerinde

28 Ekim 2013 - 04 Kasım 2013 Zafer Plaza
İzleyici Kitlesi

Genel izleyici kitlesi

  • Etkinlik Detayları
Zafer Plaza AVM'de "Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları" kapsamında Özel Bahçeşehir Bursa ModernKoleji öğrencilerinin "Ben Bir Cumhuriyet Çocuğuyum" adlı sergisi ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Özel Bahçeşehir Bursa Modern Koleji Ortaokul 6. ve 7. sınıflar öğrencilerinin grup çalışmalarındanoluşan "Ben Bir Cumhuriyet Çocuğuyum" adlı resim sergisi Zafer Plaza AVM 1. çarşı katı'nda 4 Kasım Pazartesi akşamına kadar ziyaret edilebilir. Dört büyük boy seçkin çalışmadan oluşan sergide"Cumhuriyet" temalı kolaj çalışmalar yer alıyor.

Öğrencilerin yaptıkları resimler ve verdikleri konser, sergiye katılan aileleri ve Zafer Plaza AVMziyaretçileri tarafından ilgiyle karşılandı.

Cumhuriyet sevgisini büyük tuvallerde resimleyen öğrenciler, hem Cumhuriyete hem de sanata olan sevgilerinin güzel birer örneğini sundular. Sergi açılışını öğrencileriyle birlikte yapan Okul Müdürü Ayça Tayar, eğitimde bir "Dünya Okulu" markası olan Bahçeşehir Kolejlerinin, aynı zamanda milli değerlerine sahip çıkan nesiller yetiştirdiğinin altını çizdi ve sergiye emeği geçen öğrenci ve öğretmenlerine teşekkür edip, tüm Bursalıları sergiyi görmeye davet etti.
 

Yaklaşan Etkinlikler

Bursa’da önümüzdeki günlerde düzenlenen etkinliklere ulaşın