Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi'nden Anneler Günü Sürprizi

01 Mayıs 2014 - 11 Mayıs 2014
İzleyici Kitlesi

Genel izleyici kitlesi

  • Etkinlik Detayları
Anneler Günü'nde Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi'ne gelin, Samsung Galaxy'lerden birini yakalayın

Cefic tarafından yönetilen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi'nden Anneler Günü sürprizi. 1-11 Mayıs tarihleri arasında annesine hediyesini Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi'nden alanlar Samsung Galaxy'lerden birini yakalıyor.

Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi'nden 1-11 Mayıs tarihleri arasında tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yapanlar kazanıyor. Shop&Win üye mağazalarından yapılan alışverişlerde geçerli olan kampanya ile her gün 1 kişi Samsung Galaxy S3, Galaxy S4 telefon veya Samsung Galaxy tablet kazanacak. Tüm Shop&Win kart sahiplerinin katılabileceği kampanya ile Anneler Günü'nde annenize en güzel sürprizi siz yapabilirsiniz.

1-11 Mayıs tarihleri arasında Shop&Win üye mağazalarından yapacağınız tüm alışverişverişlerinizde Shop&Win kartınıza puan yüklettiğiniz POS cihazından çıkan slip üzerinde kazandığınız hediyenizin ismini belgeyerek hediyenizi teslim alabileceğinizden, tüm alışverişleriniz sonrası Shop&Win kart slip belgenizi kontrol etmeyi unutmayınız.

Yeni açacağı mağazalarıyla aylık ziyaretçi sayısını 1.000.000'un üzerine çıkarmayı hedefleyen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, Bursa'daki en çeşitli yeme içme alternatiflerine ve eğlence birimlerine tek çatı altında kolayca ulaşmanızı sağlamaya devam edecek. Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, 2.500 araçlık ücretsiz otopark hizmeti ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla öne çıkarken, bebek odası, mescit, bankamatik, eczane, lostra, kuaför, kuru temizleme ve keyifli oturma alanı teraslarıyla da ziyaretçilerinin hayatını kolaylaştırıyor.