Bursa turizm kenti mi sanayi kenti mi?

07 Ekim 2013, 14:30 - 17:00 Bursa Ticaret ve Sanayi Odası
İzleyici Kitlesi

Genel izleyici kitlesi

  • Etkinlik Detayları
04.10.2013 BTSO, BTSO Turizm Konseyi ve 35. Komite işbirliğiyle...

 

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), Bursa'nın geleceğine yönelik önemli görüş ve bilgilerin paylaşılacağı "Bursa Turizm Kenti mi, Sanayi Kenti mi?" konulu toplantıya ev sahipliği yapacak.

Panelde, sanayici ve turizmci kimliğiyle öne çıkan Bursalı işadamları Bursa'nın gelecek projeksiyonuna ilişkin görüşlerini açıklayacak.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, BTSO Turizm Konseyi ve 35. Komite işbirliğiyle 7 Ekim Pazartesi 14:30-17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan toplantının açılış konuşmalarını, BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe yapacak.

Panelin açılış konuşmalarının ardından BTSO Turizm Konseyi Başkanı Hasan Eker'in moderatörlüğünde gerçekleştirilecek olan 'Bursa Turizm Kenti mi Sanayi Kenti mi?' konulu panelde, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, Bursa Hilton Yönetim Kurulu Başkanı ve sanayici Hüseyin Durmaz, İzmir Wyndham Yönetim Kurulu Başkanı ve sanayici Hüseyin Özdilek ile Bursa Sheraton Yönetim Kurulu Başkanı ve sanayici Faik Çelik birer konuşma gerçekleştirilecek. Konuya ilgi duyan herkese açık olan Panel, BTSO Hizmet Binası'nda yapılacak.