Bursa Enduro Motosiklet Festivali

14 Temmuz 2016, 11:00 - 17 Temmuz 2016, 23:59
İzleyici Kitlesi

Genel izleyici kitlesi

  • Etkinlik Detayları
Bursa Enduro Motosiklet 2016 Festivali Keles Kocayayla'da yapılacak.

Motosiklet tutkunlarının büyük heyecanla beklediği 'Bursa Enduro Motosiklet Festivali', 14 Temmuz Perşembe günü ile 17 Temmuz Pazar tarihleri arasında Keles ilçesine bağlı Kocayayla'da gerçekleştirilecek.

Büyükşehir Belediyesi ve Keles Belediyesi destekleriyle düzenlenen 'Bursa Enduro Motosiklet Festivali', 14 - 17 Temmuz tarihlerinde Kocayayla'da heyecanlı anlara sahne olacak. Motosiklet tutkunlarının birlik ve dayanışması açısından büyük öneme sahip olan 'Bursa Enduro Motosiklet Festivali'ne Türkiye'de ve yurtdışında faaliyet gösteren kulüplerden sporcular katılacak. Motosiklet severlerin yanı sıra doğa tutkunu kamp - karavan, bisiklet, dağcılık ve atv kulüplerinin iştirakiyle zenginleşecek olan programda, yerel esnaf katılımcıların bütün ihtiyacını sağlayacak.

Halat çekme, yavaş gitme ve motokros yarışmalarının da yapılacağı programda gerçekleştirilecek olan konserler ise sporseverlere 4 gün boyunca eğlenceli anlar yaşatacak. Ayrıca gün içerisinde belirlenen saatlerde bölge tanıtımının yapılması için kültür turları da düzenlenecek.