Bu Pazar Rasim Öztekin ve Birol Güven'le randevunuz var!

20 Nisan 2014, 14:30 Kent Meydanı AVM
İzleyici Kitlesi

Genel izleyici kitlesi

  • Etkinlik Detayları
  • Video
  • Galeri
4 Nisan 2014'te vizyona giren ve izleyici tarafından oldukça beğeniyle karşılanan 'Mandıra Filozofu' filminin yapım ekibi ve oyuncuları Pazar günü Kent Meydanı AVM Avşar Sinemaları'nda izleyiciyle birlikte filmi izleyecekler.

Mint Yapım ortaklığında gerçekleştirilen 'Mandıra Filozofu ' filminin başrol oyuncularından Rasim Öztekin, filmin  Yönetmeni ve oyuncuları arasında yer alan Müfit Can Saçıntı ,senarist  Birol Güven ve Cine Film'in yapımcısı Haluk Kaplanoğlu , Kent Meydanı AVM  Avşar Sinemaları'nda  Salon 3'te  Saat: - 14:30 seansında filmin izleyicileri arasındaki yerlerini alacaklar. Filmin gösterimi normal bilet girişi ile birlikte gerçekleşecektir.


Yönetmen: Müfit Can Saçıntı
Oyuncular: Müfit Can Saçıntı, Rasim Öztekin, Ayda Aksel devamı...

Özet & detaylar
Mustafa Ali'nin içinde yaşadığı dünya düzenine karşı koyduğu tavır, onu Muğla'nın Çökertme köyünün yakınlarında, ıssız bir kulübede yaşamaya kadar götürür. Felsefe bölümü mezunu olan Mustafa Ali burada doğayla iç içe, modern hayatın getirisi olan her şeyden uzak bir yaşam sürer ve zamanının tamamına yakınını kitap okuyarak geçirir. Çalışmaya ise kesinkes karşıdır. Cavit ise kurnaz ve çalışkan bir işadamıdır ve yeni projesi için Çökertme köyüne gelir. Amacı Mustafa Ali'nin sahip olduğu araziyi satın alıp yerine kazanç getirecek bir butik otel yaptırmaktır. Ne var ki İstanbul'dan gelen bu beklenmedik konuğun hayatı Mustafa Ali ile tanıştıktan sonra eskisi gibi olmayacaktır.

Birol Güven'in senaryosunu yazıp Müfit Can Saçıntı'nın yönetmenliğini yaptığı filmin başrollerini Müfit Can Saçıntı ve Rasim Öztekin paylaşıyor.

 


 

Mandıra Filozofu Mandıra Filozofu Mandıra Filozofu Mandıra Filozofu Mandıra Filozofu Mandıra Filozofu Mandıra Filozofu Mandıra Filozofu Mandıra Filozofu Mandıra Filozofu Mandıra Filozofu Mandıra Filozofu Mandıra Filozofu
Yaklaşan Etkinlikler

Bursa’da önümüzdeki günlerde düzenlenen etkinliklere ulaşın